• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako dlho trvá liečba trombózy?

15. októbra 2017 
@tomasko27 nie v nemocnici doma som lezala
24. jún 2016 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@roxam23 Ahoj. Dufam,ze po tak dlhom case si este na MK. :slight_smile: Nebudem sa rozpisovat o zdravotnom stave (tromboza LDK, fragmin 1rok,teraz navrhli vessel due), iba ma zaujalo,ze si brala tie dve kynazy (natto a tu druhu na s). Mas teraz s odstupom casu dojem,ze to moze zaberat? Mozu sa brat pocas dojcenia a to hlavne-kde si ich kupila? Vdaka.
5. okt o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, este som tu :wink: no neviem ci si citala vyssie spominane, ja som mala tiez trombozu ldk, 1 rok som pichala fraxiparine, potom uz nic len natto aj serapeptazu a moj cievny, ozaj vyborny odbornik mi potvrdil ze ludia po prekonani takej masivnej trombozy (od brucha az po koleno) maju trvale nasledky... ja dnes pravidelne cvicim, picham fraxik a kompresivne pancuchy nosim preventivne len v rizikovych situaciach (operacia a let lietadlom), noha neopucha a som v pohode, osobne si myslim ze mne konkretne to pomohlo...
6. okt o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veve10 zabudla som ta predtym oznacit, kupovala som ich inak cez net podla toho kde bola lepsia cena, u nas v pn bola serrapeptaza zohnat aj v lekarni kde mali rozsireny sortiment prirodnych veci...
6. okt o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxam23 Ahoj, vdaka. Ja som tiez mala trombozu od slabiny (trochu aj v bruchu, ale to sa im nedalo pozerat, lebo som bola tehotna) a komplet celu nohu az po clenok-hlboke zily a na lytku aj povrchove zily. Prepac, ale ty si este stale pichas fraxik?? Ci asi si to spojila s tymi pancuchami-ze obe iba v rizikovych situaciach. A krcove zily ti z trombozy nevysli? A na doppleri ti povedali, ze mas ciste zily, komplet rekanalizovane, alebo mas rezidua? A peptazu s kinazou beries non-stop, navzdy?Ci? Milion otazok, prepac. :wink: Dik. :slight_smile:
6. okt o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veve10 Nie nie, ja uz nic neberiem, len teda v rizikovych situaciach, lietame lietadlom kazdy rok aj som uz absolvovala mensiu opku a pancuchy plus fraxik som vtedy nasadila a vsetko ok ;)
Zily mam aj rekanalizovane aj zvysky trombov nejake mensie mam, ale nastastie chlopne neposkodene, preto mi noha neopucha tak je to fain...
Ja momentalne neberiem nic len detralex, ale napr po opke by som si znovu nasadila peptazu aj kinazu... co sa tyka krovych zil tie nemam, len teda na tom postihnutom stehne sa mi nasledne po trombo take tie metlicky urobili ale nie vela... s kludom sa pytaj, jasom tiez vsetky info hladala ktore sa dali :wink:
Tebe robili aj vystrenia na maythurnerov syndrom a geneticke mutacie?
14. okt o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veve10 a este dolezity je pitny rezim, na to si davam velky pozor, od trombozy pijem vela, hlavne v lete, ale to isto vies ze je potrebne :wink:
14. okt o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxam23 ahoj. Dik za odpoved. Akurat v poslednej dobe zacala byt dcerka narocnejsia a vravela som si, ze nestiham pit. Ano, testy robili, ja mam bohuzial geneticku mutaciu, resp. tych mutacii mam dokonca niekolko. :frowning2: Lenze mne ostali aj vyrazne varixy. Naposledy mi vsak na doppleri povedal Dr.ze nohu mam uplne rekanalizovanu, co bol pre mna maly zazrak. Musim pozhanat tu kinazu s peptazou.
15. okt o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok