Ako dlho vám trvala mastitída?

posilka15
4. jan 2014

Ahojte baby prosím Vás ma niektora skusenosti s mastitidou ako dlho trvalo kym zabrali antibiotika a zmizla ta strasne bolestiva hrcaemoticonbojím sa že mi budu drenažovat prsnik ,ak máte aj niektora s tym skusenost a zažili ste to prosim Vás o opis ako to prebieha či je samptny zákrok bolestivy a čo obnaša.dakujem krásne za odpovede už som utrapena z toho enskutočne hrča nie a nie zmiznut emoticonemoticonemoticon

lydia22
5. jan 2014

Mala si vytvorit diskusiu ako otazku lebo sa da len raz odpovedat ja som mala zapal prsnika teraz cez same sviatky z nicoho nic som v noci dostala teploty a prsnik sa zvacsil a bol teply aj cerveny - ja kojim nevedela som hned ze je to zapal prsnika na druhy den teploty stale 39 kojenie ma bolelo tak som isla na pohotovost tam ma hned poslali na gynekologiu a na sone videl dr ze tam mam aj hnis ze musi ist von tak ma vzali na operacku a narezali prsnik bez znecitlivenia rana asi 1cm bolelo dost ale clovek prezije horsie ma bolelo kojenie to som az plakala od bolesti, ranu mi zadrenazovali chodila som 5 dni na kontrolu drenaz vybrali osetrili ranu, dostala som atb dalacin zvysenu davku a po 3dnoch sa to zacalo lepsit o dalsie dva dni uz aj kojenie bolo o.k prsnik sa zmensil a rana sa hoji hnis mi vyberali 22.12 teraz je uz prsnik o.k rana prihojena ale dufam ze to uz nezazijem, nechapem ako som k tomu prisla je to druhe dieta kojim viac ako rok pri prvom dietati som nic take nemala drzim palce ale zasla by som znova za dr ak sa to nelepsi

nikoleta15
5. jan 2014

Ahoj. Ja som tiež mala pri druhom zápal prsníka. Doktorka mi povedala, že na to mi nič nemôže dať a mlieko musím z prsníka dať von. Ja som to asi nemala v takom strašnom štádiu, teda bolelo to veľmi, aj také červené ohraničenie som mala okolo prsníka a teploty do 40, ale kojenie sa dalo vydržať, nebola to úplne príšerná bolesť. No takže bolesť nebolesť, odsávala som a aj malý cuckal a o nejaké tri dni to už bolo celkom ok. Držím palce, nech je to už ok 😉

katarinasasurova
2. jan 2015

Ahojte,mňa dnes rezali,chcem sa spýtať, či môžem použiť odsávačku, bojím sa toho prsníka aj chytiť resp. odstriekavali ste si mliečko? Ďakujem za odpoveď 🙂

akcul13
19. máj 2018

@katarinasasurova ako dlho ste lezala v nemocnici?