Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako odobrať tuhú stolicu?

sonicika
1. mar 2015

Mám takú krabičku a mám priniesť na gastro vzorku ale neviem ako nato a pytam sa celkom vazne...
to sa mam vy... do igelitky ci ako? :D vo vode to nahanat nechcem

jennstella
1. mar 2015

Toaletný papier, v kupovanej skumavke je taká lyzicka,tak s ňou to tam ,,nacpat" :D

ena70
1. mar 2015

no 😀 😀 😀 ....aj som sa zasmiala, ale vsak ked pojdes na wecko sa vy.... tak normalka ked to polezie z teba von, tak trochu zachyť do toaletného papiera. odlom a pokracuj veselo v cinnosti na wecku 🙂....a do krabicky vopchaj kolko sa zmesti 🙂... lebo do nocnika by si to asi nedala 🙂

dablik82
1. mar 2015

Alebo sa môžeš vykakať aj do nejakého kelímku od masla napríklad. Odoberieš koľko treba a zvyšok čľup do záchoda 🙂

devicka
1. mar 2015

poukladaj do vécka viac toaletného papiera. hovienko ti padne na papier a lyžičkou ktorá je súčasťou nádobky na stolicu, odober hovienko vo veľkosti orecha. nie plnú nádobku, naozaj stačí vzorka menšieho orecha-robila som na gastro, tam sme to takto kázali rodičom a tetám v labáku to stačilo 🙂

bonaqa2013
1. mar 2015

dobre sme sa nasmiali.....

matya77
18. dec 2017

@devicka prosim vas ako skladovat vzorku stolice, ked bola odobrata vecer a odnesiem to az rano? Pri izbovej teplote alebo v chladnicke? Nevieme co vsetko budu vysetrovat, tak aby sme teplom/chladom nezabili to co maju pozriet 🙄

Tu začni písať odpoveď...

Odošli