Ako odstrániť kurie oko?

smejinka
25. jún 2013

Ahojte baby, prosím vas,podarilo sa niektorej ucinne odstranit kurie oko na chodidle? ja ho mam asi pol roka,skusam naplasti, bananovu supku, lastovicnik a nic nepomaha.dakujem za kazdu radu

ellasofia
2. mar 2016

ahojte,
doporučujem navštíviť pedikúru, skontrolovať, aby to skutočne bolo kurie oko, lebo môže to byť aj bradavice.Ak je to kurie oko, odstráni to pedikérka.

www.pedikurasupova.sk

tamsir003
7. okt 2016

Ahojte, mám kurie oko na päte poraďte mi prosím čo nato prosím...Celkom dosť to boli ☹ 😒 😖 😢 😔 😕 Prosím pomôžte mi ak môžte, Ďakujééém . 🙂

yollanda
7. okt 2016

@tamsir003 ak je to kurie oko, staci zajst pedikerke. Ak je to bradavica, treba na kozne. To ci je to bradavica zistis, ak je to bodkovane, teda ma to korienky

tamsir003
8. okt 2016

je to kúrie oko lebo mám mumu sestričku a povedala, že to je kúrie oko :(

nell77
8. okt 2016

Propolis al.medovica jedlova-uzasny antibakterialny slovensky med,aj na ine tam vraj dokazane vysledky na kurie oko...
vyskusaj , v mnohom prekonava aj naj naj med na svete manuka...

yollanda
9. okt 2016

@tamsir003 ak je to kurie oko, tak sa to da vystrihnut

tamsir003
9. okt 2016

Vystrihnúť, vypáliť alebo vyrezať na to ja nie som!!! Ale nejaký sirup alebo nejaké lieky alebo byliny alebo prípadne aj čaj ale vystrihovanie, vypálenie alebo vyrezávanie to nie !!!
Ale pochopím pokiaľ mi neviete poradiť 😒 !!!

jukov
9. okt 2016

@tamsir003 lastovicnik je dobry aj na kurie oko aj na bradavicu, staci s tym natierat a samo odpadne, mame to odskusane

silvid
9. okt 2016

@tamsir003 znicila som to u malého aj dcerky lastovicnikom, nic ine sme nerobili...najlepsie je natierat cerstvym, ale uz je jesen, potom alternativa je tinktura, ja si ju doma robim, keby si chcela, mam este zvysnu. treba to potierat viac x denne podla moznosti a na noc dat obklad prelepit na vatu...nakolko je ten cerstvy lastovicnik ucinnejsi da sa kombinovat tinktura lastovicnik s prikladanim citrona namoceneho v octe

silvid
9. okt 2016

zabudla som napisat funguje to aj na kurie oka aj bradavice...malému som to skor znicila ja tym lastovicnikom ako dievcatko zo skolky co mu to chodili vypalovat, v kazdom pripade je to zalezitost niekolkych tyzdnov

tamsir003
10. okt 2016

už sme s mamou vyčítali, že na internetov je ten lastovičník ale mama ho nepozná a bojí sa mi ho dať aby sa to nezhoršila mám 19 tak aby som nezomrela 😢 😔 nepoznáte niečo iné???

silvid
10. okt 2016

@tamsir003 ten lastovicnik sa neuziva zvnutra,natiera sa zvonka...ja som to natierala mojim 4 a 6 rocnym detom

tamsir003
10. okt 2016

aha ale teraz to nerastie či???

stepanka274
10. okt 2016

Dcerka mala kurie oko na palci na nohe, v lekarni poradili asi 2 vyrobky, doma sme aplikovali podla navodu a o par dni bol pokoj. Tiez sme sa najprv bali ale nic to nebolo. Odvtedy ma pokoj, je to uz asi 5 rokov dozadu.

silvid
10. okt 2016

@tamsir003 da sa este najst ak bol od jari pokoseny ale uz konci...alternativa je ta tinktura pokial nie je cersta stava... inac ja by som sa ho vnutorne tiez bala

tamsir003
11. okt 2016

dobre ďakujeme vám veľmi pekne ešte niečo skúsime :D a ešte raz ďakujeme !!!

bee_1
16. okt 2016

Ahoj na to su aj take male naplaste a ono to pososbi a potom to zmizne, skus pozriet na pilulka.sk tam som to videla a urcite to tam najdes a ak chces nakupit vyhodnejsie tak cez http://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/

tamsir003
16. okt 2016

@bee_1 nie ďakujem ti vieš mne to, už pomaly mizne mama mi dala na to také prírodné mliečko a pomáha to 😀 !!! už to mám malé a za pár dní to mám preč ale ďakujem ešte raz !!! ;-D 😵 😉 😅

jesminnna
24. okt 2016

ahoj ja mam tiež taký problem ale kamoška mi poradila horúccu vody a do nej soli a namocit nohy asi tak na 10.minut potom už iba visušit a lúpat ale ešte poznam druhu metodu a to je kupit si v lekarni liek DUOFILM a s nim potriet kurie oko po natreti zbielne a po niekolkych dnoch bude uplne cierne a možeš ho otlupit vobec to neboli

simca06022011
24. okt 2016

Maminky, odporucam lastovicnik... bohuzial teraz nerastie, ale ak toto budete riesit na jar/v lete...odtrhnut a natierat... dcere sa urobilo kurie oko, kupovali sme pera, geliky, kadejake somariny, zoskrabavanie boli jak slak... lastovicnikom som to iba raz za den natrela aj to ledva ledva a totalne jej zmizlo, rychlo, bezbolestne, nic som neskrabala, nevytahovala.. Ak mam povedat co z lekarne ako tak pomohlo tak to bolo school na kurie oka, take pero... ale s tym sme sa mordovali mesiac, dokonca zacalo byt aj viac korienkov vidiet a nakoniec som presla na lastovicnik...
https://www.google.sk/search?q=school+kurie+oko...

tamsir003
24. okt 2016

Ďakujem veľmi pekne ale mama mi našla také mliečko čo rastie u nás a ešte neodkvitlo 🙂 😀 chvála bohu, ešte raz ďakujem !!! Asi nejak takto to vyzerá ale neviem ako sa to volá ale pomáha to mám to už maličké 😀

kahlan1
11. apr 2017

@silvapokorna ahoj a ako to ide naplastami? ja uz mam6 den, je to cele biele makke - to mam s tym nieco urobit alebo to malo same nejako zmiznut?

s1m.one
3. sep 2017

@veronikafisi ahoj, co ste na to synovi nakoniec davali? a same mu to vypadlo alebo ste to vylupovali po namoceni? dakujem

veronikafisi
3. sep 2017

@s1m.one no nakoniec na kurie oka sme davali platok cibule na noc zaviazat, vsetky kurie oka na nohach sme takto vyliecili. ale na rukach mal potom bradavice, uplne mal ruky posiate, bolo to skarede, tie sme liecili duofilmom a vsetko sme vyliecili. chce to trpezlivost. pri tych prírodných liecivach ako cibula, ocot atd je fajn to ze je to mozne aplikovat dlho, ale pri duofilme je to obmedzene na 7dni vkuse... neviem po akej prestavke mozno zas pouzit duofilm...

s1m.one
3. sep 2017

@veronikafisi dakujem za rychlu odpoved 🙂 no na konci juna som kupila ten lak - lastovicnik, natierali sme to, po case som vytiahla ako mi aj svokra hovorila - take dlhe cierne - neviem ci to bol ten koren, ale asi ano, potom nejak nebol cas 😖 a teraz to mal take podobne ako vy na fotke, tak sme to zase natierali a uz to ma take, ze akoby to malo vypadnut, rozmyslam ze tam dam nejaky babsky recept, sama som mala asi 8 ok, ale ja mam velmi ale velmi suche nohy tak som si to hocikedy dokazala sama vyrypnut, som expert... tak dakujem za info, ze babsky recept pomohol. a ako to potom vyzeralo, ma tam jamu, alebo to zarastlo a same to odlpadlo, ci ste to macali a trochu tomu pomohli? ci?

veronikafisi
3. sep 2017

@s1m.one jemu vypadli, raz som mu vylupla po kupeli ked sa mi zdalo ze to je dajake divne. velmi som nemala chut a cas sa s tym babrat cize len tak ako cas priniesol tak mu to vypadlo.... jama sa mu vyrovnala, aj na nohach aj na rukach rychlo. Myslim, ze to oko alebo bradavica zatlaca zdravu kozu a tym padom sa ta jama vyrovna celkom rychlo, lebo zdrava koza dokaze znova fungovat normalne...

s1m.one
3. sep 2017

@veronikafisi dakujem ti za tvoj cas, pomohla si mi informaciami , zelam vam vsetko dobre ❤

ddddeni
17. apr 2018

Potrebujem poradit neviem ci mam kurie oko alebo bradavicu mam ju na pravom palci na ruke a vystupuje z prsta von je to stale take vlhké a vyteka mi z okolia toho taka vodicka číra neviem si rady som na konci 4mesiaca tehotenstva a vseci mi radia nech to necham tak ze babetko by mohlo mat daco z prstekom ak stim daco budem robit neviem co dalej ☹

ddddeni
17. apr 2018

@ddddeni tu prikladam fotky :-/

s1m.one
17. apr 2018

Asi by som zašla k Dr. Na kúrie by som to nepovedala ale nie som odborník možno by som si na noc dala na to cesnak a vyskúšala prírodné antibiotikum. Ak by ti na to dali aj nejakú masť myslím si že by sa to do krvi vo veľkom množstve nemalo dostať a teda ani k babu. K dr vyskúšaj ísť uvidis čo ti povie a ty sa už rozhodneš či budeš sa riadiť ich odporúčaním. Držím palce 😀