Ako sa pripraviť na odber nalačno?

4. mar 2022

Zdravím, o týždeň som objednaná na prvú poradňu a čaká ma aj odber krvi nalačno. Chvalabohu som doteraz nemala žiadne zdravotné problémi takže naposledy som na takýto odber bola na základnej škole cca pred 15 rokmi a odpadla som a bolo mi zle. Teraz mám z toho veľký stres lebo už celkovo mi býva od rána zle, mám silné nevoľnosti. Tak ma zaujíma ako sa čo najlepšie pripraviť na odber nalačno aby som to čo najlepšie prežila. Ďakujem za každú radu.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bagre
4. mar 2022

nepripravíš sa nijak, okrem toho že sa snaž na to nemyslieť vkuse... pohár čistej vody a určite to povedz sestričke. Možno sa prekvapíš, a keby ti aj bolo zle, nebudeš ani prvá ani posledná. A hej ako píše viestta, zober si niečo čo si môžeš dať potom

mamina0078
4. mar 2022

Ja vždy večer si dám neskor veceru rano o 6:45 vstanem, zoberem jedlo o 7:30 dr robi odbery a do 8 uz mam vždy po a aj sa najem takže ta hodinka sa da zvládnuť

tykat
4. mar 2022

Dcére dala sestrička hneď po odbere hroznový cukor. Plus predtým sa mala doma poriadne napiť vody. Ďalšia možnosť je ze ti krv odoberie na lehátku, po odbere chvíľku polezis, potom chvilu posedis v čakárni… a az potom pôjdeš domov.

tosomja
4. mar 2022

Uplne normalne, netreba stresovat. Rano vstat co nejneskor, napit sa a ist.

mladenca
4. mar 2022

No suhlasim, ako asi nic lepsie nie je, zobudit sa skoro rano, napit sa vody a ist a zobrat si so sebou jedlo hotovo.

jankapepe
4. mar 2022

Nikdy som nešla na lacno 😁 káva ci čierny čaj musí byť, a aspoň pol rožka k tomu. Zatiaľ sa nikto nesťažoval na zlé výsledky