Ako ste sa cítili po bankovaní?

mima4
21. jún 2015

ahojte kočky,

ked pozeram na nete obrazky z bankovanim, vyzera to mierne az hrozne...a vraj sa mozu tvorit aj modriny.

Moja otazka teda je, co mate skusenosti s bankovanim vasho chrbatika... ako ste sa po nom citili? aky to malo vplyv na vase svalstvo?

dakujem za skusenosti 🙂

lilimoni
21. jún 2015

@mima4 vyborna vec je to bankovanie 🙂 uvolni stvrdnue svalstvo 😀 ked chodim za sestrou, tak si len to pytam 🙂

klauduska
21. jún 2015

bola som uz par krat na bankovani, vzdy mi pomohlo, na stuhnute svalstvo je to ovela lepsie ako klasicka masaz...cez leto si to moc nedavam, bo naozaj ostavaju take kruzky podliate krvou ako keby - my to doma volame ze NITRAN salama kolieska 😀 😀 😀 inak je na dotyk bolestivy chrbat,ale ulavu citim hned... 😉

mima4
autor
21. jún 2015

@lilimoni aj ta zvykne este potom domasirovat? Nemas potom nejake bolesti?

mima4
autor
21. jún 2015

@klauduska a dokedy zvykne boliet na dotyk chrbat?

lilimoni
21. jún 2015

@mima4 hej hej. Ono to prekrvi a uvolni svaly 🙂 a mna nebolel chrbat este ale segra hovori, ze skoro kazdy je modrinovy 🙂

mima4
autor
21. jún 2015

@lilimoni a kam teda chodis na to bankovanie? 🙂

lilimoni
21. jún 2015

@mima4 k segre do Ba 🙂

placem
21. jún 2015

Ja mam tiež problémy s chrbticou, a mne to úžasne uvoľnilo nohy výborná vec to bankovanie

klauduska
21. jún 2015

@mima4 take 2 dni asi...ked si velmi stuhnuta.mna bolieva aj po normalnej masazi,ale tak ja mam rada taku tvrdsiu aj masaz tak vzdy maserovi poviem,ze moze kludne aj silnejsie,tak mozno preto...

alaguema
21. jún 2015

@mima4 ja som sa necítila nijak zvláštne. Modriny som mala. Riešili sme krčnú chrbticu a mierne zlepšenie nastalo. Zázraky nečakaj.

vanesa777
23. jún 2015

Bankovanie je u mna velmi bolava zalezitost. Vzdy mam stuhnuty cely chrbat aj siju, takze trpim ako kon. Modriny, ktore mi ostanu po bankach su hozostrasne, ALE .... ten vysledok mi stojii zato 🙂. Ujo vdy k bankam prida aj moxovanie a masaz lavovymi kamenmi, takze idem ako znovuzrodena 🙂

smile31
13. sep 2016

ahojte, prosimv as vcera som bola na bankovani lebo mam dost velke problemy s chrbticou, boli ma to hlavne medzi lopatkami tam mi maser daval velku banku ostala mi strasna podliatina a k tomu ma to boli ci uz na dotyk ale aj bez dotyku je to normalne? dakujem

kvetinka75
13. sep 2016

bola som raz, modriny som mala po celom chrbte, ale nič ma nebolelo, ani bankovanie nebolo bolestivé, nejakú úľavu som nepociťovala, cítila som sa tak ako pred bankovaním. Možno by to chcelo viac opakovaní. Teraz chodím na klasickú masáž, pri tej si viac oddýchnem. Chodím na takú rehabilitačnú, masérovi, ktorý to študoval a vždy mi rozmasíruje stuhnuté miesta. Bez toho aby som mu niečo povedala, vedel, kde mám s čím problém a kde je čo seknuté. Síce ma po masáži 3 dni zo začiatku všetko bolelo ale tá úľava bola citeľná. A pohyblivosť lepšia.

smile31
13. sep 2016

@kvetinka75 ja som mu tiez ani nepovedala poriadne a nic a hne dmi ukazal to miesto kde ma to boli... aj mi ponapraval stavce... on je u nas v meste dost znamy a mozem povedat ze je najlepsi sice mi povedal ze budem mat flaky a svalovku ale to jedno miesto ma dost boli...

moncita01
1. dec 2017

@lilimoni
A kam to chodis?

arabela55
31. mar 2022

@lilimoni A neviete platí tak, že ktoré kruhy po bankovaní sú najviac fialové až tmavé, tak tma je vážne najväčší zápal?