Ako ste sa cítili po ozonoterapii?

matin_ka
19. jún 2023

Zdravíčko, mám naplánovaný zakrok v oblasti L5-S1 a rada by som vedela ako ste sa cítili PO zakroku a čo robiť?

Ďakujem krasne.

zdenkak87
19. jún 2023

@matin_ka mam za sebou jednu ozonoterapiu, hernia disku, 2 platnicky v krizovej oblasti L4-L5 L5-S1. Pre mna hrozny zazitok teda. Po zakroku som mala kludovy rezim, v ten den som lezala viac menej, potom som sa setrila dost. Z dlhodobeho hladiska u mna bohuzial ziadne zlepsenie, dr odporucila zopakovat este 1-2x, neviem ci sa na to este niekedy dam.

masinka
19. jún 2023

@matin_ka Ahoj, ja mam za sebou 2 davky, po zakroku som sa citila dobre, ten prvy pichanec trochu zaboli a citis potom taky tlak, ale nic co by sa nedalo zvladnut. Mala som po tom kludovy rezim, ale ten som mala uz aj predtym kedze som bola koli chrbtu PN. Po prvej davke efekt nastal cca po dvoch tyzdnoch, ale vydrzal len dalsie dva tyzdne, zabrala mi az druha davka, tam som pri aplikacii citila aj ten nerv v nohe ktory mi drazila hernia, take pichanie, tak asi trafili lepsie 😀 Tam to zaposobilo potom ovela rychlejsie a hlavne trvalejsie, na tretiu davku som preto uz nesla. Noha ma sice stale obcas pobolieva, hlavne ked dlhsie sedim, ale je to tak 10 % oproti tomu ako ked som s liecbou platniciek zacinala.