Ako zmeniť zubára?

mimi5986
18. jún 2019

Ahojte 🙂
neviete ako to je ked chcem zmenit zubara? ten moj no skratka nie som spokojna a moc vela platim. Treba ist rovno na novym ku ktorému by som chcela chodit? ci este ku aktualnemu? len tam ak nemusim, bolo by dobre, aby clovek nevysvetloval ze preco. Zdravotnu kartu mi daju? ci si to oni dako poslu medzi sebou? dakujem...

viky7
18. jún 2019

@mimi5986 ked som menila asi pred 2 rokmi, len som zavolala zubarke, ze prechadzam k inemu, teraz ked som bola u ineho, som sa pytala, ci treba vypytat kartu , povedal, ze nie

mimi5986
autor
18. jún 2019

dakujem, skusim tak ze pojdem za novym a hadam povedia ako co

marcelik88
18. jún 2019

U zubara sa tusim karta ani nemusi posielat, oni si len vytvoria novu ale spytat sa treba

zuzanka.zuzu
18. jún 2019

keďže nikomu z nich poisťivňa neplatí pravidelné mesačné platby, tak je úplne jedno koľko zubárov máš (ja mám 4) - problém sú "len" peniaze a nájsť kvalitného zubára (ak kvalitný, tak zase nemá čas resp. objednáva na pol roka dopredu)

čiže ani kartu brať nemusíš, nový si aj tak urobí vlastnú prehliadku a prípadne vlastné snímky (ale ak máš nové snímky u svojho terajšieho, tak si ich choď normálne vypýtať, predpokladám, že si ich platila zo svojho a zubár ich len založil do karty)