Ako znížiť teplotu bez liekov u dospelého?

29. júl 2022

Dobrý večer, prosím vás od rana vraciam, poobede mi vyskočila teplota vzala som paralen ale hneď išlo všetko von, viete mi niekto poradiť ako znížiť teplotu bez liekov ? Ďakujem 😣

77daniela77
29. júl 2022

Cipok,alebo zabal🤔

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
77daniela77
29. júl 2022

@majamat Vazne?!....no lenze ho nevyzvracia😎

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
29. júl 2022

@mb2021 39,1 som mala kebyže ju mám nižšiu určite neznizujem

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
29. júl 2022

Sprcha, nie vlažná ale tebe príjemná a zníž na chladnejšiu koľko sa dá.

zmrzlinka2021
29. júl 2022

To mas dost vysoku teplotu. Preco nemozes paralen?

autor
29. júl 2022

Nemám doma čipky, ja aj dcére keď má teplotu dávam sirupy 😔 skúsim tu sprchu a keď nie tak skúsim poslať muža na čipky

autor
29. júl 2022

@zmrzlinka2021 lebo vraciam, pravdepodobne nejaká črevná viróza

77daniela77
29. júl 2022

Ak je to viroza tak nech kupi viac,pravdepodobne to chytia aj ostatni clenovia rodiny🤔

moname
29. júl 2022

rozkrojený surový zemiak do ponožky na pätu

palicka
29. júl 2022

Tiež odporucam dlhšiu vlažnu sprchu, po sprche cipok, ľahnúť do postele, prikryt sa len prestieradlom. Po lyžičke Pepsi alebo coca kolu. Žiadne náhrady, starú klasiku. Dodá ti energiu a aj Viktor. Plus je to tekutina. Naša detská lekárka pri teplote a vracaním vždy odporúčala, vždy sa osvedcilo

autor
29. júl 2022

@palicka áno coca colu pijem už od rana aj čierny čaj po duskoch malých už som cela nešťastná

ema163
29. júl 2022

Ja som mala pred týždňom teplotu z ničoho nič z vyčerpania z práce 38,4.
Daj si krúžky cibule do ponožiek na noc pomáha to na teplotu a zapal.
Ja som sa smiala ale skúsila som to a ráno som bola fit a drží ma to doteraz 😊

ankare
29. júl 2022

Cipok je najúčinnejší

dankabetka
29. júl 2022

Ahoj , mozno divna rada, ale mojim detom pomaha v ruke v dlani drzat studene vajicko z chladnicky az kym sa neohreje, neviem ako to funguje a preco, ale mojim to naozaj funguje, to som skusila tiez ako bezradna mama ked im po liekoch vyskakovala teplota a este nemohli dalsie koli casovemu rozostupu, a este som im na zapastie (na tu zilu) dala osupane koliesko citrona a zaviazala obvazom, aj to stiahlo teplotu. Drzim palec

luccija
29. júl 2022

Nech Ti muz kupi aj rehydratacny roztok v lekarni a probiotika

autor
29. júl 2022

Ďakujem pekne za rady už sa mi pridali aj hnačky čiže to je určite nejaká viróza :(

palicka
29. júl 2022

Veľa zdravia

koniarova
29. júl 2022

Drz sa. A sprav si test. Mne takto vždy začínal kovid.

ronika19
29. júl 2022

Aj octove ponožky pomáhajú, ak nevadí smrad z nich 😄 zriedit ocot a vodu 1:1 namočiť jeden pár ponožiek a obuť ho, na to dať ďalší pár suchých ponožiek...ale nedávať keď sú studené končatiny...

01matrioska
29. júl 2022

Tymianový krém, ak sa natrie na chodidlá a zabalia sa do ponožiek, znižuje teplotu

andreatytler
30. júl 2022

Daj si zazvorovu limonadu namiesto tej koly alebo zazvorovy caj. Hlavne klud... 39.1 je sice vysoka ale staci sa sledovat. Nemusis za kazdu cenu zrazat.