Ako zrušiť PCR test?

veronikabecko19
11. feb 2022

Ahojte mám problém stym že som sa objednala na PCR test bola som v stiku s pozitívnou spolužiačkou . Dali mi termín 15.2 ale 16.2 mame ísť do školy potrebovala by som ísť naň skôr aj kvôli rodičou. Máte stym niekto prosím skúsenosť ? Ďakujem vopred za odpovede .

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisaelisaday
11. feb 2022

@veronikabecko19 Mozes zavolat na prislusny RUVZ, preobjednaju ta. Alebo na infolinku NCZI,ale tam je tazsie sa dovolat. Skus najma hned rano alebo potom poobede.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikabecko19
autor
11. feb 2022

@elisaelisaday dobre zavolám tam a to majú jedno číslo Lebo? Aeste otázka keď im poviem že potrebujem ísť skoršie na test preobjednaju ?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikabecko19
autor
11. feb 2022

@hazelgracegus dobre ďakujem

veronikabecko19
autor
11. feb 2022

@veronikabecko19 a teda vás v tedy preobjednali bez problémov?

elisaelisaday
11. feb 2022

@veronikabecko19 Ano, povies, ze potrebujes skorsi termin a rovno ta preobjednaju. Vola sa na RUVZ podla okresu, kde byvas.

nina255
11. feb 2022

@veronikabecko19 ale ved nejde o to ze aky termin kto potrebuje - tie PCR testy sa robia az PAR dni po kontakte v pripade aby ked si sa nahodou nakazila si nevysla falosne negativna kedze ten virus ma nejaku inkubacnu dobu…ved to by kazdy chcel ze jeden den je s pozitivnym druhy den ide na PCR aha som negativny super… PCR treba robit az po par dnoch v NCZI vedia kedy treba objednat

elisaelisaday
11. feb 2022

@nina255 Ano, jasne, ked povie, preco potrebuje ist autorka skor, zamestnanec RUVZ alebo NCZI usudi, ci je zmena terminu vhodna.