Aký je MUDr. Matej Böhmer?

luccinka23
27. júl 2015

Objednala som sa nagynekologické vyšetrenie v nemocnici Medissimo v Petržalke u MUDr. Mateja Böhmera. Ak ste tam niektorá bola, aké máte skúsenosti s týmto doktorom? aký má prístup? aký je? ďakujem za každú info. 🙂

gapre
27. júl 2015

Ja som ho zazila este,ked pracoval v nemocnici.Asi uz tam nepracuje.Odporucam.Bol mily a vsetko vysvetlil..Za mna urcite ano.

monic2404
23. jan 2016

Chodim do Medissima k Mudr.Bohmerovi, nechcem prehanat ale je to najlepsi lekar s najlepsim pristupom akeho som doteraz stretla.Jednoznacne odporucam.

tatianakubo
23. jan 2016

Ja ho poznam osobne,pracoval v tej istej nemocnici ako ja a mozem povedat,ze je to jeden uzasny clovek a lekar,profesionalny ludsky pristup,no proste super,urcite nemusis mat obavy.

pekaska
23. jan 2016

ja tiez mozem iba odporucit,v 2011,2012 neviem presne som lezala v nemocnici na udrzanie tehotenstva.Bol velmi mily,ochotny vysvetlit,povzbudit za mna urcite jeden z naj,naj lekarov

mirrea7
29. jan 2016

Baby, neviete náhodou, kde a či vôbec sa u neho dá rodiť? Ďakujem pekne... 🙂

vvia
29. jan 2016

Rodit sa u neho neda. Pytala som sa. Ambulanciu na v Medissime v Petrzalke

jaja2325
18. okt 2021

@monic2404 ahoj. Chcela by som sa ta opýtať, či ma pan doktor spoplatnené vyšetrenie. Prezerala som si stránku a nenasla som cenník (ale je možné, že som zle hľadala :D), predpokladám, že keď sídli v ProCare asi budu poplatky vyššie. Ďakujem za odpoveď 🙂