Ambulancia akupunktúry - MUDr. Ašot Karapetian

denisn
5. jan 2017

Ahoj chcem sa len spytat ci mate nejake skusenosti s tymto panom ci uz dobre alebo zle. Budem vdacny ak ich napisete.

mandala77
5. jan 2017

@denisn odporúčam, výborný je!!!

denisn
autor
5. jan 2017

@mandala77 A vies mi povedat v com ti pomohol ? ja mam problem s krcnou a uz dlhsei ma trapi take motanie mi sedeni alebo otacani hlavy ale zatial som nenabral odvahu k nemu ist

mandala77
5. jan 2017

môžeš napísať mi do správy. Mala som presilenú ruku a vôbec som ju nedokázala zodvihnúť. Doktorka mi predpísala na to troje liekov, ktoré som nebrala. A práve v ten deň som tu na koníku o ňom počula zmienku. Tak som išla za ním. Mne to pomohlo hneď. Na druhý deň ma ruka nebolela. Ale bola som asi tri krát u neho. Len Zvolen mám od ruky. On je lekár, neurológ, určite sa nemusíš báť. Má skvelý prístup a humor. Veľmi veľa ľudí tam chodí za ním. Na konci napráva aj chrbticu. On má neskutočný cit v rukách.

denisn
autor
5. jan 2017

@mandala77 No lebo uz sa s tym dlhsie trapim raz je lepsie raz horsie a vie smi napisat prosim cislo nanho bud sem alebo do spravy 🙂 dakujem

mandala77
5. jan 2017

@denisn napíšem do správy

mihula
5. jan 2017

@denisn len pekne chod,ja som bola tiež viac krat,je výborný.Mne pomohol velmi

denisn
autor
5. jan 2017

@mihula rad by som sa aj teba spytal v com ti pomohol 🙂

krasnasvadba
5. jan 2017

@denisn ja som mala tiež problém s krčnou a závratmi a akupunktura mi pomohla.. ale bolo to úplne v inom meste u inej lekarky

karkana
5. jan 2017

presne tak,aj manželovi veľmi pomohol s krčnou,tlak mu vybehol a závraty,ani v nemocnici mu nepomohli,,mal stavce zablokované,,,čiže tam nemali ako veľmi ho liečiť,,len liekmi,,,,, a on ho len ho ponaprával, to je pán ,,,inému by sme sa určite nedali,,,,,,aj teraz ,máme v pláne ísť,,,,,,,,,

denisn
autor
5. jan 2017

@karkana a pomohlo mu to na tie zavraty ?

karkana
5. jan 2017

ano, jeho prepustili z nemocnice s liekmi a talk vkuse vysoky,,,,,,,,,,,,,kolega mu poradil, aby išiel,,,,,,,,tak bol dva krát,akupunkturu mu nedal, len ho ponaprával,,čiže mu tie stavce odblokoval,,,čo mu vytvárali problémy,,ukázal mu vysl. z CT,,dobre je ukázať ak máš nejaké ,,,,,,,,,,,i ked už veľa ľudí tvrdí, že on pozrie a vie,,netreba ani hovoriť,,,,a to mu pomohlo,,,,,v ,,,,,,teraz práve po 10rokoch začína cítiť podobný stav, preto chce ísť už skôr,,,,,,,,,,,,,väčšinou závraty sú spojoné s krčnou

mihula
5. jan 2017

@denisn mne pomohol s križami,mala som velke problemy,s chronickou nadchou a s nespavostou.
Priatelovej dcere po velkom uraze hlavy,mala dvojite videnie,migreny.Samozrejme jedno sedenie je malo.

denisn
autor
5. jan 2017

@karkana
@mihula
dakujem tak asi to fakt skusim lebo uz niekedy prestavam verit ze mi bude zasa dobre

mihula
5. jan 2017

@denisn a ty mas aký problem?Pretože ak pojdes k nemu,treba si dopredu premysliet,co vsetko chces liecit,lebo jemu je jedno,kolko ihliciek ti napicha od hlavy až po paty,za jednu cenu

denisn
autor
5. jan 2017

@mihula ja mam problem s krcnou a tocieva s ami hlava teda skor take motanie ked otacam hlavovou a niekedy ani neviem kludne sedet uplne ciitm akoby mi daco na krcnej drazdilo nerv a to mi spoosubuje ot motanie mylsim a dos tmi v nej puka pri otacani

mihula
5. jan 2017

@denisn tento problem da urcite do poriadku.Naprava perfektne chrbticu.Zavolas a hned aj cestujes,necakas dlho na termín.

denisn
autor
8. jan 2017

@mihula no dnes som tam bol no bohuzial necitim zlepsenie :(

mihula
8. jan 2017

@denisn som prekvapena,že robi aj v nedelu.Vydrž ono sa to pomalicky skludni a kedy ides zasa?

denisn
autor
8. jan 2017

@mihula no zobral ma lebo mal tma uz niekoho objednaneho a zatial neviem neobjednal ma zas podstate som mu ani nestihol povedat co mi je a aj to ani nemam take klasicke motanie ja ked chvilu v klude sedim tak pochvili citim az v krku tepy srdca a to mi vyvolava take akobymotnaie hlavy a ked sa snazim ybt uz dlhsei v klude aj nakriek tomu zacnu mi tyky na inych castiach fakt nechapem :(kludne sedenie uz ais umna nebude existovat

mihula
9. jan 2017

@denisn netreba to vzdavat,mna tiež neobjednaval,ja som si volala,podla toho ako som mohla vycestovat a podla bolesti.Ja som u neho bola hadam aj 11x a s velkými bolestami.V roku 2O16 som bola v januari posledný krat,a citim sa dobre.

errika86
3. mar 2017

Dobry vecer, prosim Vas, k panovi doktorovi ste sa objednavali? Lebo viacero ludi mi tvrsilo,ze sa objednavat netreba, len staci prist...tak teraz neviem. Chystam sa buduci tyzden. Dakujem

karkana
4. mar 2017

@errika86 ano stačí prísť asi od 11 robí,,,,,neeobjednáva sa

liv40
30. mar 2017

Práve som mu volala, robí od 10:00 do 17:00. Mne pomohol s krčnou chrbticou a bolesťami hlavy, ktoré mám zo sedavej práce. Dal mi akupunktúru a napravil chrbticu, dvakrát som bola uňho. Keď som vyšla od neho, akoby som ožila, úžasný pocit, zlaté ruky má pán doktor.

matula77
30. mar 2017

@denisn ja som k nemu chodila ked som bola na vyske lebo som mala strasne velky problem s alergiou pomaly na vsetko, bol velmi ochotny, dokonca kvoli mne prisiel aj mimo "ordinacnych hodin" a teda neverila som, ale velmi mi to pomohlo, takze odporucam

dundos
17. júl 2017

som po mozgovej prihode,možem vas poprosiot o kontakt na p.lekára vo zvolene,možno mi pomože Dakujem🙂

mihula
18. júl 2017

@dundos 0905 848 555

colo80111
19. júl 2017

Prosim vas a neviete od kedy ma ordinacne hodiny?

ketrynf
19. júl 2017

Prosim,a kolko sa u neho plati?dakujem

dundos
20. júl 2017

dakujem vam za cislo skusam volat no hlasi mi nedostupne,ale budem skusat moc dakujem colo80111🙂

mihula
20. júl 2017

@dundos jasne,ma dovolenku dva týždne.Zacne ordinovat prvý augustový tyzden