Amoksiklav 625

miskajankova
29. okt 2021

Dobry den chcem sa opytat na skusenosti cakam na vysledky crp testu.Mam priznaky ako zvysenu teplotu ,vykasliavanie hlienov,bolesti svalov.Doktorka mi predpisala erdomed na vlhky kasel a amoxiklav 625.Myslite ze mi ant.nezhorsia stav kedze oslabuju imunitu ak sa bude jednat o covid?

pseudomonas87
29. okt 2021

@miskajankova nič sa ti nestane, ak budeš brat ATB a bude to covid.

miskajankova
autor
29. okt 2021

@pseudomonas87 dakujem

kika831
29. okt 2021

@miskajankova vysledky crp su vacsinou do 5 min. Takze bud si dostala antibiotika na zaklade vysokych hodnot crp alebo potom nevidim zmysel v tom ze ti robila crp ked aj tak mas antibio.

deedol
29. okt 2021

@kika831 mozno myslela, ze caka na vysledky pcr, su to len prehodene pismenka. inak to nedava zmysel 🙂

miskajankova
autor
29. okt 2021

@deedol
@kika831 juj pardon pcr testy na covid je mi na prt tak sa mylim

kika831
29. okt 2021

@miskajankova aha tak potom uz chapem. Aj v pripade ze mas Covid, antibio ber ako ´ prevenciu ´ pred pripadnymi komplikaciami s plucami ci prieduskami. Vela spanku, vitaminov, klud a bude dobre. Drzim palce.
Inak teraz je neskutocne vela viroz, sama si tym prechadzam- mam tie iste symptomy ako popisujes a Covid nemam.

euka210
29. okt 2021

@miskajankova no na covid pri silnejsich priznakoch sa davaju aj Atb aby to nepreslo na pluca. Moj manzel bral, aj ludia okolo, svagrina lekarka mi to vysvetlila, lebo tiez som nechapala ze na virus atb.

miskajankova
autor
29. okt 2021

@euka210 aha dakujem

miskajankova
autor
29. okt 2021

@kika831 ano je vela kadecoho uvidim co ukaze test