Astma - Flixotide 250

zuzi56
28. nov 2022

Ahojte, užívate niekto tento liek na astmu.
Mám ľahkú astmu a chcem začať užívať tento sprej, pribrali ste z neho, pomohol vám?

jana_eyre_2
28. nov 2022

Používa ho môj najmladší syn už dva-tri roky.. neviem či to pomôže, lebo on ma len 6rokov a teda berie 125tku, ale musím povedať že vďaka nemu začal viac menej dobre fungovať.. pribrať nepribral, práveže je hrozne chuducky.. tak isto aj najstarší ho berie, ale on len keď ma problémy a ani jeden nepribral..

babulkomale
28. nov 2022

@zuzi56 pomoze ti urcite a z inhalacnych kortikoidov ze by niekto pribral, som v zivote nepocula a to poznam ludi co ich beru 25 rokov.
Z tabletkovych mozno, ale tam je to o zadrziavani vody.

zuzi56
autor
28. nov 2022

@babulkomale no práveže som mala Relvar, ale som myslela , že zozeriem aj koňa, preto sa pýtam.

zuzi56
autor
28. nov 2022

@jana_eyre_2 práve preto sa pýtam tu, keby sa ozval niekto dospelý čo ho používa , dakujem,

babulkomale
28. nov 2022

@zuzi56 aha tak potom priberanie z jedla, nie z lieku. Tam je dobre brat chrom ako vyzivovy doplnok, dost brzdi chut na sladke.

zuzinabila
29. nov 2022

@zuzi56 pouzivam. A co sa tyka priberania,tak to prvy raz v zivote pocujem,ze by sa z kortikoidov priberalo..to mas odkial?

zuzi56
autor
29. nov 2022

@zuzinabila no ja neprimerane zo sprejov, ale, že u mna príšerne podporujú chud do jedla , už to mám odsledovane.
A akú silnú máte astmu?
A akú dávku používate?

deni181
Odpoveď bola odstránená
Zobraz