Augmentácia - zväčšenie pŕs

anacon
29. máj 2016

Ahojte baby, aj mamičky 🙂 v lete sa chystám na Augmentáciu, teda zvačšenie prs. Viete mi podľa vlastných skúseností odporučiť nejakú kliniku resp. doktora? Aj niečo bližšie povedať ako to prebieha preddzákrokom a po. Najviac ma zaujíma, ako dlho by som sa liečila PO operácii. Všrtko čo viete, píšte :D Dakujeem 🙂

romanovic
29. máj 2016

Chod do sukromnej skupiny, lebo tu sa ti zapoja aj tie, co ta budu odhovarat, alebo sa posmesne vyjadrovat.

rheuska
29. máj 2016

Osobnu skusenost nemam, ale treba skusit zajst do viacerych klinik. Velmi nepozerat na cenu, ale na material a celkovy dojem. Prejst podmienky, ako zaruka a pripadna reklamacia. Vsak ide aj o zdravie. Neviem doba liecenia zalezi hlavne od teba. Ako vies oddychovat, ako sa hojis. Ale pocula som, ze to teda hovadsky boli. Ale zatial vsetky co ja poznam a tym presli povedali, ze to stoji za to.

dominikahair
11. nov 2016

Aj ja by som mala záujem o info. Bola si už na opke?

andrea19771977
7. jún 2017

Ja som bola na avelane clinic v Nitre u primára Mládeka. Robila som si predtým prieskum a vybrala som dobre. 🙂 Keď chces, pytaj sa. Pred zakrokom som sa objednala na konzultaciu, mala som predstavu, aby moje prsia vyzerali co najprirodzenejsie a som spokojna. niekolko dni pred zakrokom som bola na predoperacnom, v den zakroku som prisla na kliniku, uz nalacno a po hodine a pol som mala po: ) Nemala som velke bolesti, porod bolel ovela viac a rana sa mi pekne hojila. Trochu bolelo, ked mi na druhy den vyberali tie hadicky, odkial vytekala tekutina, ale potom to bolo ok. tyzdnov som nosila specialnu podprsenku, setrila sa a uz je vsetko ok. Nelutujem, ze som do toho isla. Hlavne teraz, ked je uz leto a ja si prvykrat mozem vychutnavat bikiny🙂

alexis333
18. dec 2022

@andrea19771977 ahoj Andrejka. Môžem sa spýtať či si spokojná s prsiami? Chystám sa aj ja mladekovi tak zato sa pýtam 🤗