Bardejovské kúpele - dom Eva alebo hotel Mier

nikolla88
27. apr 2017

Mamičky, aké máte skúsenosti s liečebným domom Eva a hotelom Mier v Bardejovských kúpeľoch? Poraďte... čo odporúčate viac. ďakujem 🙂

dusana1
27. jan 2020

Ahojte, ja som bola min. rok v lete v kúpeloch s 10r. dcérkou. Obidve sme boli ako pacientky. Kúpele sme objednávali až v apríli, tak už nikde nebolo voľné, jedine v hoteli Alexander za doplatok. Tak sme to zobrali a neľutujem. Na procedúry sa chodilo cez chodby, tak nevadilo, aj keď lialo.Keďže je to 4* hotel, tak aj ubytovanie a strava tomu zodpovedali.Nemali sme jedlo na smeny, proste kedy sme prišli do jedálne bolo jedno. Mali sme švédske stoly všetky jedlá, vybrať sa dalo aj pri špeciálnej diete. Viem, že ak niekto nemohol nič z výberu, kuchár mu pripravil jedlo podľa požiadaviek. Izba malá, ale postačujúca. Veľká LCD telka, veľa kanálov, chladnička, a potešil župan. Izbu upratovali každý deň, uteráky menili denne alebo podľa potreby. Mohli sme bez obmedzenia využívať aj hotelové wellness a fitness. Dokonca aj parkovanie v garáži bez doplatku sme mali. Na prízemí je detský kútik pre menšie deti a klub pre veľkých, bol tam stolný futbal, biliard, obrí šach, knižky a spoločenské hry. Chodili sa tam hrávať aj deti z iných ubytovaní, dcérka si tam našla kamarátov. Nám sa tam veľmi páčilo a tento rok tam ideme znovu. Už to máme zjednané, nastupujeme v júli.

yvoneta
27. jan 2020

@dusana1 môžem sa spýtať, koľko vás to vyšlo ? Ďakujem. Ja tiež idem s 11 ročnou v júli, ubytko v Mieri, ale zaujíma ma aj ten Alexander.

dusana1
27. jan 2020

@yvoneta minulý rok sme doplácali ja 8€ a dcéra 12€ na deň. Tento rok mi hovorili že ja budem doplácať 19€ a dieťa nevedeli. Minulý rok sme tiež mali doplácať viacej, tuším 15€ obidve. No keď sme prišli, bolo to menej. Ale aj keby sme mali doplácať obidve po19, tak ideme. Je to vlastne 3 týždne wellness dovolenky All Inclusive.

evikusz
27. jan 2020

@dusana1 dobrý a to sme mali obidve kúpele A?

dusana1
27. jan 2020

@evikusz Ano.

yvoneta
24. jún 2020

Ahojte, kto bude v kupeloch z vás prelom jul august, idete niekto ? My nástup 21.7. S kým sa vidíme ?

evikusz
24. jún 2020

@yvoneta my az 10.8. 2020 kto sa prida vtedy?

yvoneta
24. jún 2020

@evikusz to sa vystriedame, odchadzame 11.8. Min.rok ste boli ? My sme boli v podobnom termine ako teraz pojdeme, dufam, ze nebude sústavne prsat ako vlani.

evikusz
24. jún 2020

@yvoneta vlani sme boli tiez, ale tiez august myslym ale bol malý s manzelom

katarinka73
6. júl 2020

@dusana1 pozdravujem, idete do kúpeľov kde budete ubytovaní, za Alexander sa doplaca, koľko dieťa a dospelí Akje na A,

dusana1
7. júl 2020

@katarinka73 ahoj. Tento rok som musela kúpele zrušiť, aj keď už ich máme schválené. Ešte v zime na lyžovačke som spadla a zlomila si nohu v kolene. Ešte to nemám v poriadku a čaká ma o pár dní operácia. Tak by sme to v lete nestihli. Minulý rok sme v Alexandri doplácali ja 6 a dcéra 12 € na nocpokial si dobre pamatam. Obe sme mali kúpeľnú liečbu "A". V Tom sme mali stravu v hoteli formou švédskych stolov aj s nápojmi a hotelové wellness. Mimochodom varia tam výborne. Vlastne mali sme to ako takú wellness dovolenku😀. Škoda že nám to tento rok nevyšlo...

katarinka73
7. júl 2020

@dusana1 ďakujem

929405
2. máj 2021

Ahoj. Boli ste niekto v hoteli Mier tento rok? Ako tam? Máme ísť 17.5., ide niekto?

evaachesa
27. aug 2021

Ahojte, našla som ponuku na wellness pobyt v hoteli Alexander, no ak tomu správne chápem, wellnes majú v hoteli, no bazén je k dispozícii len v hoteli Ozón. Viete mi napísať vaše skúsenosti? Nie je to ďaleko? Oplatí sa takýto pobyt? Máme 2 ročné dieťa tak rozmýšľam či nebude lepšie hľadať hotel s bazénom nech nestrácame čas presunmi. Vďaka 🙂

katarinka73
27. aug 2021

@evaachesa tam je myslím prechod cez chodbu, je tam n@aaaa@dherne myslím kúpele prostredie

dusana1
27. aug 2021

@evaachesa ahoj. Je tam presklená chodba. Ale je dosť dlhá. Takých 5-10 minút pešo. Môžeš so pozrieť mapu. Bazén je v hoteli Ozón. Vo wellness v hoteli Alexander je len vírivka a sauny.

evaachesa
27. aug 2021

@katarinka73
@dusana1
Veľká vďaka baby, pomohli ste veľmi. V pondelok teda ideme do toho 😀😊

yvoneta
22. sep 2021

Ahoj, je niekto aktuálne v kúpeľoch, alebo sa tam chystá?

anka3175
6. mar 2023

Ahojte je tu niekto ,kto ide tento rok do kupelov do hotela Mier s dietatom ?

evikusz
6. mar 2023

@anka3175 dobry ano ja

zeldia
6. mar 2023

@nikolla88 čo tak miesto úplatkov zavolať na ŠOI? Alebo že by som rovno nahlasila túto diskusiu polícii ja?

evaachesa
6. mar 2023

@zeldia ideš nahlásiť že ľudia chodia do Bardejova? Inak všetko v poriadku? 😏

zeldia
6. mar 2023

@evaachesa ano že ľudia casto veľmi jednoduchí dávajú v Bardejovskych kúpeľoch úplatky a zamestnanci bardejovskych kúpeľov preberajú úplatky a že sa tím ľudia chvália verejne na verejných fórach a zdá sa im to v poriadku.

anka3175
7. mar 2023

@evikusz pekny den, pytam sa preto,lebo neviem ci cez skolu tam niekto bude. Ci tam nebudem sama a ak sa mozem opytat,my ideme 11.4 a vy idete tiez cez skolu? dakujem za odpoved..

evikusz
7. mar 2023

@anka3175 my ideme cez ptazdnkny, ale urcite tam budu aj cez skolu.

misa172
17. mar 2023

Bol niekto ubytovani v LD Mier izba bez balkona.

evikusz
18. mar 2023

@misa172 ano, my viac krat, je to dost mala izba, ale na prespatie staci, a rano je tam hluk lebk je to na strane kde vykladaju tovar. Pocut to ale iba ked mate otvorene okno teda ked idete v lete.