Betadine čipky

diaszoky
5. nov 2021

Ahotje baby uzivali ste betadine cipky pomohli vam? Lebo mne nepomohol ani macmirror ani dalacin. Dr mi predpisala polygynac ale v lekarni mi poradili, ze ked mi macmirror nepomohol tak mi nepomoze ani polygynac a radsej mam vyskusat betadine mate skusenosti? Dakujem

simsalabim
5. nov 2021

@diaszoky Betadine su dezinfekcne cipky. Polygynax kombinacia atb a antimykotika. Teda silnejsie. Je predpoklad, ze zaberu lepsie ako volnepredajne dezinfekcne cipky.

renata1405
5. nov 2021

Ja som ich uzivala minuly rok len asi po 3 cipkoch som ich prestala brat lebo rano ked to tieklo do wc tak som mala pocit ze v tom bola aj krv. Neviem ci som dobre videla ale zlakla som sa.

diaszoky
autor
5. nov 2021

@simsalabim aha ok tak skusim tie len my nejde dokopy ved ked mi macmirror nezabrali naco mi dala dr polygynax

diaszoky
autor
5. nov 2021

@renata1405 inac to som citala uz viac krat ze po tych cipkachnim isla krv☹️

simsalabim
5. nov 2021

@diaszoky betadine je predsa hrdzavo hnedy. Preto sa mnohym zda, ze to je krv 🤦‍♀️

diaszoky
autor
5. nov 2021

@simsalabim aha a teda mam si dat polygynax? Lebo ja som ten recept vybrala… v cim jeniny ako macmiror nevies

adriannasvk
5. nov 2021

@diaszoky vies co,mne macmiror slabsie zabral a polygynax super, podla mna je betadine silny a 1x pocujem,ze je nieco taketo....daj si polygynax a hned z atym probiotika

adriannasvk
5. nov 2021

@diaszoky a dalacin som tiez mala a veru to bolo nic moc.

simsalabim
5. nov 2021

@diaszoky Maju ine ucinne latky (antibiotika). Antimykotikum je v oboch rovnake.

diaszoky
autor
5. nov 2021

@adriannasvk za polygynaxom hned do posvy probiotika?

diaszoky
autor
5. nov 2021

@renata1405 no ale zabrali? Kupila si si cih sama ci ti poradil dr?

diaszoky
autor
5. nov 2021

@simsalabim ale divne preco mi v lekarnimpovedali ze polygynax mi uz vobec nepomoze ked mi ani macmirror nezabral…

simsalabim
5. nov 2021

@diaszoky no ja nechapem, ako sa v lekarni k niecomu takemuto mozu vyjadrovat 🤷‍♀️

diaszoky
autor
5. nov 2021

@simsalabim tak pytala som sa na ich skusenosti ved moja dr vlastne iba striela a pise mi co pride

adriannasvk
5. nov 2021

@diaszoky ano led ich doberies,neboem ci mas na 6 ci na 12 dni a hmed po dobrati nasad probiotika

simsalabim
5. nov 2021

@diaszoky Tak bud 1) vymen lekara alebo 2) ziadaj vyter

adriannasvk
5. nov 2021

@diaszoky a na zaklade coho ti predpisuje tie lieky?

diaszoky
autor
5. nov 2021

@adriannasvk a po ktorom capiku ti bolo lepsie? Ja mam 12 dobrat vsetky?

diaszoky
autor
5. nov 2021

@simsalabim vyter mi brala
Bol negativny co mi nejde do hromady

diaszoky
autor
5. nov 2021

@adriannasvk telefonatu ja mam 30km k nej. Cize ja som zavolala este tri tyzdne do zadu ze mam asi mykozu ci mozem prist. A sestricka ze to nieje akutne poviem pani doktorke a vam
Nieco prepdise dala mi macmiroor nic. Zase som volala a ona ze pridte na vyter urobila mi vyter do vysledkoc som uzivala dalacin itisil no nezabral. Tak mi povedala ze vyter bol negativny a ze si mam davat 2x denne probiotuka do posvy . Prve dva dni super a na treti palenie sa vratilo tak som jej dnes zavolala ze nebudem cakat a skusat zase. Tak ona mi predpisala polygynax ale tiez je ti kombinacia niesom dr no ked mi macmiror nepomohol toto mi pomoze??? Dnes som k nej prist nemohla nemozem tyzden pred dovolenkou len tak odbehovat k dr ktora je 30km vzdialena. Cize preto ale prvy krat sestra iniciovala telefonat a nie navstevu. Ach! Nechapem ako moze byt vyter neg nechapem

simsalabim
5. nov 2021

@diaszoky a ake mas vlastne tazkosti?

simsalabim
5. nov 2021

@diaszoky aha uz citam. Palenie byva castokrat aj hormonalne podmienene v urcitej faze cyklu. Nemusi to byt infekcia, hlavne ked vyter bol negativny. Skusila by som dlhsiu dobu probiotika.

diaszoky
autor
5. nov 2021

@simsalabim ja ich beriem uz dva mesiace biopron perorálne a do posvy mi ona povedala ze uz po 3dni by mala prist ulava ked beriem probiotika. A aj roisla no vcera ku veceru zacalo zas palenie cize taka ulava ako neulava. Brala som ich rano aj vecer. Cizenmam iba ten polygynax ak neulavi pondelok smer gynda uz som ozaj zufala v zivote som totl nemala.

adriannasvk
5. nov 2021

@diaszoky urcite si daj vsetky...mne sa polepsilo po 4,5 cca nepamatam presne

diaszoky
autor
5. nov 2021

@adriannasvk ok dakujem drz prsty dufam ze aj
Mne sa polespi som zufala

diaszoky
autor
5. nov 2021

@simsalabim a uz tu na konovi mi napisala ina dr ze v posve je mnoho bakterii a vytery sa robia zvecsa iba na zakladne typy ☹️

adriannasvk
5. nov 2021

@diaszoky vies co,ja sa skoro 2 roky takto trapim,vyter negativny a mna reze spodok,boli,mam pocit stale,ze mi ide mens prist,jemne rezanie citim a dr uz na nervy zo mna...dalacin pomohol len tak z casti,macmirror nic moc ale polygynax bol super....ja som ale hned po dobrati nasadila probio a tie davam stale okrem MS....ale uz ma to nabavi,tie probio tiez nie su najlacnejsie

diaszoky
autor
5. nov 2021

@adriannasvk a ako je mozne ze vyter neg a zarzu nieco zaberie ze? Ja som toto v zivote nemala az po navrate ti zahranicia kde som dlhsie zila. A teraz sa furt neviem rozhodnut ci zacat liecbu polygynaxom alebo betadinom

adriannasvk
5. nov 2021

@diaszoky no na mna uz dr krical,ze vzdy sa nieco najde,ze neexistuje aby mi nic nevyslo a ja uz na nervy,ze ci si mysli,ze sa mi chce mu chodit nohy roztahovat....lebo nic mi nevyslo ale antb zaberu...ma chcel uz poslat na laparoskopiu,ze z vnutra zobrat teda nejaku vzorku aby sa antb len tak na slepo nestrielali....ale to som zatial odmietla ale tiez neviem co mam robit😒

diaszoky
autor
5. nov 2021

@adriannasvk podla
Mna zmen dr mal by ta poslat aj na imunologiu. Mne tiez povedala ze ma posle ked sa to bude este opakovat. A tu mi jedna dr na konovi napisala, ze su aj specialnejsie vytery ze vraj dr tobia iba zakladne tak ktovie