Betadine čipky

diaszoky
5. nov 2021

Ahotje baby uzivali ste betadine cipky pomohli vam? Lebo mne nepomohol ani macmirror ani dalacin. Dr mi predpisala polygynac ale v lekarni mi poradili, ze ked mi macmirror nepomohol tak mi nepomoze ani polygynac a radsej mam vyskusat betadine mate skusenosti? Dakujem

renata1405
7. nov 2021

@diaszoky ten vagisan je somarina nechcela som to vcera pisat ked som videla ze ti ho odporucaju lebo je pravda ze kazdemu zabera nieco ine. K dr pojdes zbytocne ked mas dobre vysledky nebude s tebou robit nic mozno ti zas predpise nieco co ti nepomoze lebo naco by ti to malo pomoct ked vlastne nemas diagnozu. Neviem kolko mas rokov ale tiez si myslim ze mas suchu sliznicu v posve takze skus ten hydrofemin ja som s tym mala tiez vkuse problemy nic mi nepomohlo okrem tohto gelu. Len ja uz mam po 40 tke takze hormony uz blbnu.

simsalabim
7. nov 2021

@renata1405 z akeho dovodu je vagisan somarina? Nerozumiem 🤷‍♀️Oba pripravky su urcene na zvlhcenie sliznice a maju v podstate rovnake zlozenie. No suhlasim, kazdemu sadne daco ine.

diaszoky
autor
7. nov 2021

@renata1405 ja mam 30 a po polygynaxe hend citim obrovsku ulavu

ika11123
12. jan 2023

@diaszoky dobrý deň zabralo vám nakoniec niečo?

diaszoky
autor
12. jan 2023

@ika11123 nie nic mala som znizenu imunitu a mykozy som mala hlavne zo sladkeho akonahle som obmedzila zmizli potiaze

ika11123
12. jan 2023

@diaszoky mne ani prísna diéta nepomáha :( vám na imunitu čo dali?

ika11123
12. jan 2023

@diaszoky som rada že vám to pomohlo 🙏

diaszoky
autor
12. jan 2023

@ika11123 mne imunnor ale to bolo druhorade v prvom rade sladke obemdzi toje mi luto ze nic nepomahaa a dr co nato?

ika11123
12. jan 2023

@diaszoky ako dlho ste to brala mne predpísali jedno balenie boli tam myslím 8 jednu alpulku za týždeň. Robili mi odberu ster všetko negatívne aj stolicu aj ster z konečníka ... už skoro 2r to mám diskonfort a svrbenie po antibiotikach.. vyskušala som už asi všetko Tak naposledy mi povedal že už nie som najmladšia 🥴34r mám 🙈a že sa mám zásobiť dithiadenom ja zo slzami v očiach som odišla

diaszoky
autor
12. jan 2023

@ika11123 to nieje riesenie nemozete mat alergiu??? Na nieco? Ze aj alergicky mozu mat taketo problemy.. ja som brala
Az doteraz lebo vzdy po pol rocnom od wre mi znizena imunita este svietila