Bezlepkové jedlá v nemocnici
28. mar 2025
Zdravím, aké bezlepkové jedlo ste mali v nemocnici? Dalo sa to jesť? Idem rodiť do trstenej, mám si zobrať niečo z domu?
V Trstenej sú raňajky ako švédske stoly, tak aj keď obed nebude najchutnejší (nebol ani ten s lepkom), tak si na raňajky môžeš vziať viac jedla.. + ti rodina môže priniesť obedy ale určite si jedlo vezmi so sebou, najmä ak budeš dojčiť budeš veľmi hladná.

dcera bola len kratkodobo na testoch, ale strava clekom fajn, no chlieb jej davali Novalim a bol jak kamen. mala chlieb soi sebou, v den, ked bola hospitalizovana sme mali aj menu z Mcdonaldu. tiez mala nejake sladksoti so sebou a keby bolo treba necham jej aj chlieb,a le druhy den som bola pri nej, ked ju testovalia mala som so sebou toustiky.