Biele výrastky na oku

3. jún 2020

Poprosím vás čo znamenajú tie biele bodky ako sa volajú a ako sa dajú odstrániť ? Nie sú nebezpečné však ? Nesvrbia nebolia nezvacsuju sa teda aspoň ten väčší nie a ten menší som včera ešte nemala. Je to predsa len oko tak mám trochu obavy. Nijak inak nezavadzaju a neprekážajú vo videní .. ďakujem

lujza10
3. jún 2020

Aj mne presne takyto vysiel ale na hornom viecku. Ako keby tukove dačo. Ale chcem to dať preč.

queen_mary
3. jún 2020

Aj mne sa obcas spravi. Jansi to davam odstranovat laserom v interklinik, yeda 2x som bola

karpina
3. jún 2020

To s milie. Dajú sa jednoducho odstániť. Môžu sa znova vracať aj na iných miestach.

januska20
3. jún 2020

@queen_mary koľko za to platíš?

adri442
3. jún 2020

Je to tuk, môže to odstrániť aj kozmetička, ale na viečku to bude trochu bolieť pri stláčaní.

kiwi3
3. jún 2020

ja som kedysi mala pod ocami a same mi zmizli

martulka1990
3. jún 2020

Dobrý deň, moja dcérka to mala na ocku, šli sme na očné, odporučila na teplé obklady , kúpili sme si v lekárni také gélové vankúšiky na oči, keď sa stlačila taku palička nahrialo sa to a potom keď som to vyvarila vo vriacej vode sa to opäť rozpustilo a mohlo používať. Po 2tyzdnoch sme šli na kontrolu a pani doktorka jej to pekne vytlačila a máme pokoj 🙏

mibel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz