Bionect krém po cisárskom

23. feb 2022

Ahojte som týždeň aj 3 dni po cisarskom, stehy mám už dole, máte skúsenosť akou mastickou môžem ranu už natierať? Ďakujem 🙂

nikpa
23. feb 2022

A načo ju chces natierať? Máš s ňou volaky problém? Ani po jednej sekcii som si na ranu nič nedávala, umyla som vždy mydlom a vodou pri sprchovaní. Pekne sa mi zahojili a stiahli. Konkrétne s masťou bionect mám ale skúsenosti, pýtala som si v lekárni niečo na zadok keď sa mi zostal od bajku akoby odrety, mala som tam také boľavé, zošuchane, dala mi túto masť. Stála asi 10€ cca 5 rokov dozadu a boli to výhodné peniaze

tehotna40
23. feb 2022

Ahoj, ak ti to neodporucila dr, určite by som na ranu nič nenatierala. Mne sa kúsok otvoril a dostala som nato mast ale predpísanú od dr ,aby sa mi to na tom mieste lepšie zahojilo. Ak nemáš žiadne problémy, nič by som nato nedávala. Keď už tam bude jazva, sú nato gély a krémy aby bola "krajšia" a pružnejšia, nato odporúčam Dermatix, ktorý mi tiež predpísala dr, ale dá sa kúpiť aj bez predpisu myslím.

gabika128
23. feb 2022

Dermochlorophyl gél môžeš, odporučili v MT nemocnici 🙂 trochu farbí spodnú bielizeň na zeleno tak pozor. Potom keď sa rána zahojí, tak kľudne obyčajným krémom a začať s masážou. Na YouTube nájdeš rôzne videa na masážne po cisárskom, ja som o tom nevedela, tiež som sa uspokojila s vetami, ako sa to ženám všetko super zahojilo a ani im nie je vidno jazvu. Teraz po 4 mesiacoch riešim zanedbanú jazvu a brucho. 🙄
Tu dávam aj link na IG video od kinisi_fyzioterapie o masáži.
https://www.instagram.com/tv/CBLolrJHF6G/?utm_m...

mischika
8. máj 2022

Ahojte, po operácii a ošetrovaní jazvy mi zostali ešte dve balenia Dermatix silikónového gélu, ak by niekomu pomohol, predám za 20 eur/kus. Kupované bez predpisu, sú neotvorené, expirácia 11/2022.

mischika
19. júl 2022

@mischika Už predané.

sonye
28. mar 2024

lioton gel...aj silkyderm...