Bolesť brucha a kŕče počas menzesu po operácii cysty

tweetynkaa
16. apr 2013

ahojte baby..chcem sa opytat...pred mesiacom som bola na operacnom zakroku na gynekologii (cysta),pripravovali ma na to, ze menstruacia by mi teda mala prist v najblizsich dnoch. dnes som dostala slaby vytok a neuveritelne krce.. doteraz som tak bolestive "svoje dni" nemala...lahla som si spat,ale zobudila som sa na to,ze ma strasne napina na zvracanie...myslite,ze to suvisi s prichadzajucou menstruaciou alebo moze ist o zapal? a mozem si dat na noc teply obklad na brucho? dakujem...

vishka
17. apr 2013

@tweetynkaa Podla mna by si mala zajts alebo aspon telefonicky sa poradit s lekarom.
Ja som krce mavala pri endometrioze, ak ti ju diagnostikovali tak potom to je ono, ale tiez moze byt ze sa organy v malej panve ocistuju, predsalen mala si tam zakrok ... Ja som tyzden po LSK. Vyberali mi cystu a diagnostikovali endometriozu.

tweetynkaa
autor
17. apr 2013

@vishka ďakujem...a s tým obkladom nevieš ako to je? ....lebo niekde som čítala, že mi sa studený ani teplý obklad na brucho nemal dávať..ale v noci som nemohla vydržať, tak som si dala a konečne som sa v pokoji vyspala🙂

vishka
17. apr 2013

@tweetynkaa noooo endo sa pod teplom rozsiruje, ked to schladis, spravi sa ti zrazenina, tympadom to bude menej boliet .....popripade ak mas nejay zapal tak sa stiahne 🙂

tweetynkaa
autor
17. apr 2013

@vishka super..dakujem🙂