Bolesť brucha a podbruška na pravej strane

bibg
7. mar 2023

Ahojte,
Nakoľko už som obehla skoro všetkých lekárov tak sa chcem spýtať tu. Pred týždňom mi zo sekundy na sekundu začali bolesti brucha na pravej strane. Menštruácia mi týždeň meškala a prišla. Ale bolesti neustúpili. Bola som pred 20 rokmi operovana na slepé črevo takze to nemám. Bolesti sú pichlavé občas má pichne akoby v mieste tej jazvy. Na gynelologi som bola všetko ok, crp je 8. Stolica je v poriadku, mocenie tiež. Nemám teplotu, vracanie. Bola som u svojej obvodnej dr ta nič nezistila. Dala mi injekciu analgin a že ak sa nezlepší treba ísť na chirurgiu. V novembri som bola na sono brušnej dutiny kde bolo všetko v poriadku. Čo to môže ešte byt? Zrasty v jazve? Mávam obrovnske bolesti chrbtice. Vraj môžem mat posunutú platničku môže to byt z toho? Ďakujem

sladom
22. máj 2023

@bibg Dobrý deň. Môžem sa spýtať, či ste prišla na to, kde je problém? Mam podobné ťažkosti.

bibg
autor
22. máj 2023

@sladom Bolo to z chrbtice. Poškodená a vysunutá platnicka, mala som zápal sakroiliaklneho kĺbu, mám hyperlordozu a teda pravedopodobne mi ten zápal a vysunutá platnicka stlačili nejaký nerv ktorý vedie cez brucho.