Bolesť brucha pri pupku

tito1993
21. nov 2018

Už od apríla mám bolesť v bruchu,je to bolesť pri pupku, niekedy pri žlcniku a niekedy pod lopatkou, tá bolesť trvá od apríla deň čo deň. Ešte dobré že v noci sa vyspím a nezobudzam sa na bolesti.
Výsledky všetky v poriadku podstúpila som vyšetrenie sonografiu,koloniskopiu,endoskopiu a všetko v poriadku akurát mi našli helicobaktera.Nic viac
Mal už niekto takito prípad

fjury
21. nov 2018

@tito1993 mam také isté problémy a aj heliobaktera som vyliečil a bolesti su stále

tito1993
autor
22. nov 2018

@fjury poradil ti niečo lekár ?
Mne povedal že to môže byť aj funkčná porucha a na nete píšu že sa s tým treba naučít žiť.
Lenže žiť v bolestiach deň čo deň nieje jednoduche

fjury
22. nov 2018

@tito1993 ja mam tabletky na bolesť, a ešte ma čaká magnetická rezonancia tenkeho čreva a aj CT brucha, uz som mal aj také bolesti že som bol 2 krat na pohotovosti a dali mi len injekciu od bolesti a pustili domou, mňa to aj pri pohybe limituje aj teba?

tito1993
autor
23. nov 2018

@fjury mňa zatiaľ neposielajú na magnetickú ani na CT že je to zbytocne že tam nenajdu nič.ze keď na sone nič neukázalo tak ani na magnetickej nič neukážu,mne ani tabletky nepomáhajú stále je ta bolesť a ani farba stolice nieje taká aká má byť.idem 10 december.na kontrolu ku gastorologovi tak uvidím že čo mi povie.lebo už ma to nebavi

fjury
23. nov 2018

@tito1993 ja tiež nemám bohvie aku stolicu a chodím na gastro kontrolovať kalprotektin, tomu never že magnetická alebo ct neukazu nič, mňa tiež an to nechceli poslať až kym som si nenašiel všetko svoj pomocne

fazula1
23. nov 2018

@tito199 môže to byť žlčník, oni na sone nič neuvidia, skús žlčníkovú diétu na pár dní a uvidíš. Aj ja som podstúpila kolonoskopiu, sono, gastro... Nič mi nezistili... Časom sa to zhoršuje...

tito1993
autor
23. nov 2018

@fjury neviem budem sa aj ja pyatať na také vyšetrenie len to že tá môže poslať len gastroenterológ a ja po novom roku odchádzam do zahraničia tak si to budem musieť nejako vybaviť prednosne.

tito1993
autor
23. nov 2018

@fazula1 no mám bolesti už od Apríla a stále rovnako deň čo deň tá istá bolesť ani väčšia ani menšie no skúsim tu dietu a uvidíme

fazula1
23. nov 2018

@tito1993 vyskúšaj, a ak nepomôže, môže to byť od chrbtice.
S dcérou (17) som bola pred dvoma rokmi na pohotovosti s častými bolesťami brucha (okolo pupka), vtedy jej lekár na pohotovosti pobedal nech si rovno ľahne na tvrdú podložku (v ľahu ju to nebolelo), povedal že zlé držanie tela...

tito1993
autor
23. nov 2018

@fazula1 no môže to byť aj od chrbtica možno by trebalo zájsť aj k ortopedovi neviem.Ked všetko mám v poriadku od krvi až po koloniskopiu a nič nenašli tak neviem že čo to môže byť.
Čítal som aj ja že to môže byť aj od chrbtice keď tie bolestí sú pri pupku niekedy pod pravim rebrom alebo pod lopatkou

fazula1
23. nov 2018

@tito1993 ano, ja som mala bolesti v ľavom prsníku, bolo to od chrbtice, chodila som na rehabilitáciu a pomohlo.
Predtým som bola na prsnikovej ambulancii, tam mi povedali, že je všetko v poriadku, že to od chrbta...

fjury
23. nov 2018

@tito1993 prednostne je to ozaj ťažké sk ja som skúšal všade možné, ak ss môžem spytat aké tabletky id bolesti si mal?

fjury
23. nov 2018

@fazula1 ako ved na Sone ty k žlčníku zistia dosť + krvne testy na žlčník

tito1993
autor
23. nov 2018

@fjury no šak to že jak som bol na sone asi 8 krát a stále to iste všetko v poriadku tak jak má byť či žlčník, pankreas, pečeň,zlčovody obličky všetko v poriadku vystriedal som troch radiologoch a každý jeden mi povedal že všetko v poriadku.
Aké lieky tak buscopan mi dal od bolesti teraz mi skúsil dať rovachol na žlčník tak uvidím že čo a ako bude.

tito1993
autor
23. nov 2018

Neviem či CT,alebo magneticka je cenovo dostupná hoc by som si zaplatil aj sám len aby tam niečo naši

fjury
23. nov 2018

@tito1993 a bolesti na hrudníku nemáš??

tito1993
autor
24. nov 2018

No mal som bolesť v hrudníku na pravej strane

tito1993
autor
24. nov 2018

@fjury no mal som bolesť na pravej strane

fjury
24. nov 2018

@tito1993 a už nemáš bolesti na hruďi? A tep?

tito1993
autor
25. nov 2018

@fjury nie už nie mal som také bolesti na hrudi asi dva dni a prestalo to a tep mal som zväčšeni okolo 95/min.aj uzlina sa mi zväčšila na krku ale brucho prestalo bolieť a jak sa tep ukludnil tak bolesť znova začala.

fjury
25. nov 2018

@tito1993 presne úplne ako ja to máš, a tiež nechápem a čoho už som normálne zúfalí s toho

fjury
26. nov 2018

@tito1993 skus ešte od bolesti duspatalin mňe pomáha

tito1993
autor
26. nov 2018

@fjury no vyskúšam
Kedy ideš na magnetickú rezonanciu,alebo CT.
No nebuď zúfalí bude dobre 😀 nieje to nič vážne čoby ohrozovalo život.Pomast si brucho s konckou masťou chladivou ja si mastim tak nepociťujem takú bolesť,ten chlad je príjemnejši ako tá bolesť 😀

fjury
26. nov 2018

@tito1993 8.1 mam CT a MR mi dali až na marec ale zháňam inde mr nebudem čakať na nu 4 mesiace,, uz som ani pol roka nič nevypil kvoli tym bolestiam 😐

tito1993
autor
26. nov 2018

@fjury joj tá ja sa zas tak neobmedzuje že nevypijem ani nič.kaslem nato keď je dajak oslava ta si vypijem veď krvné testy mám v poriadku,na sone všetko v poriadku.doktor mi povedal že je to len nejaká funkčná porucha a stou sa treba naučiť žiť.vsetky testy čo mi robili tak všetko ok. Či pankreas, baktérie v črevách všetky testy ok.

fjury
27. nov 2018

@tito1993 počuj a stou uzlinou si čo robil???

tito1993
autor
28. nov 2018

@fjury skús octanovu masť aj pi čaj na limfaticky sistem mám doma aj gél na uzliny len neviem presný názov

fjury
28. nov 2018

@tito1993 a to si si sám nahmatal uzliny??

tito1993
autor
28. nov 2018

@fjury no ako sám ale šiel som potom k lekárovi a on mi sám povedal že je trocha zväčšená

zuba1987
27. aug 2022

@tito1993 dobry den, ako ste prosim dopadli?