Bolesť hlavy na spánkoch

inhibiitor
7. apr 2021

Ahojte, idem si k vam po radu. Asi mesiac ma bolieva hlava na spánkoch, piska mi v uchu dnes ma ucho zacalo aj boliet. Mam problem s krcnou chrbticou, asi mesiac cvicim sm system pravidelne no zatial ziadna zmena k lepsiemu. Co by to mohlo byt? Tlk u lekara som mala okej a aj vtedy som mala tie bolesti hlavy . Obcas mam aj tlak na hrudi avska nie zo psychiky (beriem ad uz rok). Co by to mohlo byt? Moze to robit ta krcna ?

simca06022011
7. apr 2021

@inhibiitor vsetko to moze byt z chrbtice

moniqueba
7. apr 2021

@inhibiitor moze to byt aj z chrbtice aj pocasie to zhorsuje. Mna tiez boli hlava cely mesiac. A mam aj bolesti krcnej.

simca06022011
7. apr 2021

@moniqueba inak presne, posledny mesiac to je brutus, mne napr. sestra teraz skoncila az na infuzkach.. inak bezne to zvladne s hlavou, a tak, doma.. a teraz jej ruky strpli a co ja viem co. Ja tiez pomaly ani nevidim od migreny, v usiach mi piští...

ivka185
7. apr 2021

Tiez ma boli uz 2 dni a taky pocit ako keby ma striekalo v nej, nie je to taka klasicka bolest, ale mam tiez problemy s chrbticou, mozno aj pocasie ,ja uz neviem take vselijake diagnozy mi behaju po rozume ze hruza.

inhibiitor
autor
7. apr 2021

@ivka185 katastrofa ja stresy uz ze co ak mam
Vysoky tlak atd... ked aa pomasirujem na takom
Masaznom
Tak to pomoze nachbilku ale nic moc

moniqueba
7. apr 2021

@simca06022011 tiez mi trpnu ruky, mam zavrate posledny mesiac uplne brutal. Nikdy mi tak intenzivne nebolo zle. A to sa snazim aj cvicit.

inhibiitor
autor
7. apr 2021

@moniqueba mne trpli vcera obe ruky potom ro preslo. Kočky myslite si ze to je krcna a nie vysoky tlak? Ten ma ine priznaky?

ivka185
7. apr 2021

@inhibiitor presne tak hlavou mi viria rozne scenare, ale tlak mam dobry meram si doma, joj to je katastrofa.

inhibiitor
autor
7. apr 2021

@ivka185 ja si nemeriam koli panike z tlkomeru ale dufam ze priznaky na vysoky tlak nemam no

ikissedagirl
7. apr 2021

migrena z krcnej chrbtice. mne pomaha joga, alebo hormonalna joga, pripadne pravidelne masaze (ked uz citim ze ide migrena, masaz to zhorsi).

deti95060810
7. apr 2021

mňa hlava na spánkoch bolí pri migréne...

lyci
7. apr 2021

@inhibiitor skus horcik 3x denne a uvidis ci nepomoze. mna bolela hlava a krk kazdy den vyse roka. nepomohli lieky ani rehabilitacie

inhibiitor
autor
7. apr 2021

@lyci a co pomohlo okrem magnezia?

moniqueba
7. apr 2021

@lyci mne ani magnosolv od neurologicky nejako extra nepomaha.

lyci
7. apr 2021

@inhibiitor nic. od malicka ma casto bolievala hlava. ale od konca tehotenstva az do 1 roka po porode to bolo neznesitelne. neurologicka furt len z krcnej chrbtice, ze to mam. lieky proti bolesti nezaberali, len tlmili bolest. rehabilitacie mi to este zhorsovali. od 26.1. beriem magnezium vo forme glycinatu 2-3x denne a hlava ma odvtedy neboli. beriem aj vapnik, lebo mam neskutocne zmakknute zuby. to je moj rekord za poslednycy minimalne 10 rokov. sem tam trochu zaboli lavy spanok, ale to mavam asi po velmi histaminovych jedlach. tie tiez mozu spustat migreny. prestal ma boliet aj krk a chrbat. inak aj tu na Mk som sa viackrat pytala ci nevie niekto poradit s kazdodennymi bolestami hlavy. dokonca som teraz vysadila aj lieky na tlak, ktore som zacala brat minuly rok, ze ci ma neboli nahodou zo zvyseneho tlaku

lyci
7. apr 2021

@moniqueba ani mne magnosolv nepomahal. horcik je viazany v roznych formach a kazdy ma inu uspesnost vstrebavania. treba si pozriet. najlacnejsi je vo forme citratu a oxidu. magnerot mi tiez nic nerobil, tamnje vo forme orotatu. az kym som nahodne nevyskusala bisglycinat horcika. mne bolo zrazu normalne lepsie pocitovo. este od Galvexu sa celkom da. to je vo forme malatu, ale v 1 tabletke je len 50mg cisteho horcika, to je dost malo

simca06022011
7. apr 2021

@inhibiitor a lekár ti tu chrbticu vyšetril riadne? Smko cvičíš s fyzioterapeutom? Mne sa napr chvíľkové pohoršil (pohoršilo, ledva som chodila, hlava sa mi točila) keď som začala cvičiť na krcnu chrbticu, ale netrvalo to dlho, z masážne mi trpli ruky (záležalo od maséra),... Hlavne sa neoplatí ešte viac stresovať. Ak máš podozrenie na vysoky tlka, tak si ho v kľude odmeraj a budeš v kľude. Podľa mňa to je z chrbta, ale na 100% budeš vedieť keď sa dáš vyšetriť. Ak máš takto stresu veľa a zo všetkého tak magnézium brat je namieste.

inhibiitor
autor
8. apr 2021

@simca06022011 terapeut ma naucil sm system , robili mi rtg chrbta tam vse okej ale stavce sa mi zasuvaju a to je problem

moniqueba
8. apr 2021

@lyci a ktory konkretne prosim ta vo forme bisglycinatu doporucujes, s ktorym si spokojna?

lyci
8. apr 2021

@moniqueba GreenFood - ceska znacka