Bolesť hlavy za uchom

matimati
2. apr 2018

Ahojte, neviete mi prosim.poradit, mavam za uchom take boelsti hlavy ako ked idete s mokrou hlavou vob a ofukne vas, mierne akokeby tlak v uchu dnu a niekedy mi to vystreluje do ramena. Neviete mi poeadit co to moze byt? Dakujem

chinwag
2. apr 2018

Moze to byt krcna chrbtica. Doporucujem objednat sa u neurologa.

katkamiki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ukulela
2. apr 2018

@katkamiki ona ta boliet nemusi, ale ked tam mas zablokovane nejake nervy, bolest sa odraza inde.

matimati
autor
2. apr 2018

Dakujem pekne, objednam sa 😉 ale krcna chrbtica ma neboli 😏 skor ten sval naboku krku az po trapezy.

matimati
autor
2. apr 2018

@ukulela Dakujem pekne

denka01
2. apr 2018

@matimati po tyzdny takych celodennych bolestiach hlavy som skoncila v nemocnici kde CT a MRI hlavy neukazalo nic. Tiez to bude asi z krcnej chrbtice este mi treba MRI krcnej inak tabletky na bolest hlavy vôbec nezaberali. A krcna chrbtica ma momentalne neboli ale pred par rokmi som s tym problem mala

matimati
autor
2. apr 2018

@denka01 A tiez ti to vystreluje do ramena?

denka01
2. apr 2018

@matimati nie do ramena nie

matimati
autor
2. apr 2018

@denka01 prosim ta ake si mala ty priznaky?

denka01
2. apr 2018

Take bolesti hlavy ako ked si vylejes studenu vodu na hlavu akoby zimomriavky ale cely den tabletky nezaberali tlak na pravej strane tvare a hlavne do ucha a trpnutie ruk

denka01
2. apr 2018

@matimati a este tlak v ociach

majulino
2. apr 2018

@denka01
@matimati baby dajte SI vysetrit trojklanny nerv, mala som take bolesti potom sa vystupnovali Tak ze som myslela ze sa zabijem Len nech ma nevoli, mne na to pomahal infra lampa aspon ako tak. Lieky Ani ich kombinacia s infuziami nezaberala. Odporucam nastudovat kde sa rozdeluje ten trojklanny nerv a to miesto SI drzat v teple

matimati
autor
2. apr 2018

Dievcata dakujem, ale mne to vystreluje ked vyjdem von a ofukne ma , tak ma bolia tie trapezy na pleci. A mam to uz cca pol roka, pre ryzdnom mi zacali tie tlaky v usiach aj a dnes mi trochu trpnu aj pery 😏

majulino
2. apr 2018

@matimati ano AJ mne to say to zacalo Len ked ma ofuklo, potom som mala pocit ze mi vadi AJ ked manzel lezal primne a dychol mi na plece a zrazu som citila taky chlad v kuse vystrelovalo mi to AZ do palcov na ruke, paradoxne nie do kazdeho ako mi vravel neuroog ( podla too sa da zistit CI ide o trojklanny nerv) ale Ina ukazovaka a prostrednika, neskor sa pridaki usi oci zuby (dosla som do stadia ze na kazdom zube som citila ze ma boli spicka zuba)neakor mi sklbalo okom pichali ma spanky....

matimati
autor
2. apr 2018

@majulino no mne posledne dni sklbe v oboci, myslela som uz ze nervy z toho vsetkeho. Pojdem na tu neuro ale bojim sa 😏 aj tak na magneticku budem zase dlho cakat.

matimati
autor
2. apr 2018

@majulino prosimta a neboleli ta kosti na hlave na dotyk?

dankovicova
2. apr 2018

Tak možno máš normálne nachladnuté svaly. Môže byť, že si na to náchylnejšia :/

22petruska
2. jan 2021

@matimati ahoj môžem sa opýtať čo si to nakoniec mala ja mam také isté príznaky ďakujem

katkamiki
2. jan 2021

@22petruska ahoj, bolo to prerazenie, krčma chrbtica a také. Ako som pocvicila, bolo lepšie. Bola som na rehabilitáciach.

22petruska
2. jan 2021

@katkamiki ďakujem ja sa už týždeň bojím lebo ma bolia kosti na hlave na ľavej strane a tlak do hlavy a závraty a neviem ci to od chrbtice ci ma ide poraziť už, problém mám z krizovou chrbticou no toto som ešte nemala takéto cudne bolesti a teraz sa ani tak rýchlo ku Dr nedostanem tak hľadám patram. A už aa ti to viac nevrátilo po tom cviceni?

katkamiki
2. jan 2021

@22petruska presne, ja tak isto, s krížovou stále, ale ako sa mi druhé dieťa narodilo, som si asi presilila, bola som na meuro a povedal, že len cvičiť, tak som chodila na rehabilitácie. Odvtedy, keď začínam cítiť, že to ide nama, zacvicim pár cvikov a prejde to

22petruska
2. jan 2021

@katkamiki ďakujem tak skúsim cvičiť a uvidím co bude ďalej