Bolesť krížov, vaječníka na ľavej strane

mim987
26. júl 2019

Ahojte. Mam taky problém. Od obeda ma pobolievala ľavá strana pod bruška. Neskôr to prešlo aj do krížov. Boli ma krk, lakte, kolená. Proste všetko. Musela som si ľahnúť, nevládzem nič, chce sa mi iba plakať aj keď taká príšerna bolesť to zas nieje. Šla by som aj na pohotovosť ale úprimne, keď si predstavím, že mám vstať a ísť niekam, je mi do plaču. Nijaké iné potiaze nemám. Jedine ovuláciu, tu mávam od pôrodu veľmi bolestivu, ale ze by až takto? V pondelok volám na gyndu ale čo dovtedy?

kikaaa444
26. júl 2019

Iná rada ako ísť na pohotovosť asi neexistuje . Nezahrávaj sa so zdravím . Poznáš svoje telo najlepšie a sama musíš podvedome vedieť či je to niečo čo prelezis alebo či je to hodné na pohotovosť . Tu ti žiaľ neporadime

mim987
autor
26. júl 2019

@kikaaa444 no áno, čakala som takúto odpoveď. No nič, musím ešte uspať dieťa a potom sa tam hádam nejak doplazím 🤦‍♀️

ivik111
26. júl 2019

@mim987 ak sa ti da,radsej chod na tu pohotovost,aby si mala istotu.tiez mam velmi bolestive ovulacie,poznam to....

0hena0
26. júl 2019

@mim987 lahni si na brucho ale predtym, chces ci nechces, vezmi ibalgin

mim987
autor
26. júl 2019

@0hena0 ďakujem, pomohlo. Musela som uspávat etse malého, dala som si nurofen ci co to bolo a na bruchu som ležala... Je to lepšie. Omnoho. Uvidím ráno, ak to bude stále zlé, pôjdem na tu pohotovosť. Snáď je to len tá ovu. Je to každý mesiac horšie a horšie. Ja neviem ako sa dopracujeme k miminu druhému niekedy aj to ide byť takto 🤦‍♀️

0hena0
27. júl 2019

@mim987 sposobuje to hormon. Niekto ma bolesti podobne migrene. Som rada ze zabralo. Mavam to nie sice pravidelne a prave toto mi zabera. Snazim sa vydrzat ale ak to uz je moc. Vezmenu nurofen, ibalgin, co je a lah na brucho. Obcas zacinam s paralenom a hned v prvych priznakoch laham na brucho. Vtedy to zabera do 15,20min.

mim987
autor
27. júl 2019

@0hena0 ďakujem pekne. Ráno som sa zobudila zas s teplotou takže sedím na pohotovosti aj tak. 😣

0hena0
27. júl 2019

@mim987 no, parada. Takze zrejme sa pridruzil zapal, to ma mrzi. 😔

mim987
autor
28. júl 2019

@0hena0 nakoniec to bola bolestivá ovulácia v kombinácii s nejakou virozou. Ale dobre, že som bola lebo mi našli niečo na obličke ľavej. Nejaké angiomyolipomy

0hena0
28. júl 2019

@mim987 myslela som, preto si trufala poradit s lahom na brusko a tabletku. Ale, vsetko zle na nieco dobre. Aspon sa naslo nieco, co sa bude sledovat. Ja mam skusenost, havko mi ochorel, zoperovali mu prostatu a pri jeho predoperacnom vysetreni ma kopol do prsnika pri rontgene. Akosi som vedela, ze bolest ktoru som pocitila nebola len hocaka.sla som na vysetrenie aaaa, rakovina prsnika jak hovado. Uz sme vporiadku obaja. Zoperovaní a obaja si uzivame zivot. Drzim palce, vsetko bude OK. Len treba pozitivne mysliet