Bolesť lakťa k prstom

lenocka137
7. dec 2017

Ahojte, mám 23 rokov, 1 dieťa a problémy s krčnou chrbticou a migrény. Je pravda, že posledný týždeň som mala stres. Pár krát sa mi stalo, že ma bolela ľavá ruka zvnútra lakeť k prstenníku, prstenník a malíček mám taký slabý, vždy to prešlo po ani nie hodinke ale teraz mi to začalo včera poobede a mám to doteraz.Je to akoby taká elektrina najviac to cítim na vnútornej strane lakťa akoby nejaký nerv k prstenníku a trochu akoby to išlo do boku prsníka...necítim to vkuse ale čo by to mohlo byť? Ja sa bojím, že infarkt...dakujem za každú radu a skúsenosť

janci05
7. dec 2017

Mohol by to byť aj "tenisový lakeť". Možno nejaké prvé príznaky, ak si v poslednej dobe viac namáhala ruku. Skús stlačiť prostredník s palcom čo najviac, či pocítiš v lakti bolesť. Mohla by si sa skúsiť opýtať v skupine Zdravotníci, hádam budú vedieť poradiť.

lenocka137
autor
7. dec 2017

@janci05 ďakujem pekne, stláčam ale nevyvoláva to bolesť, skúsim aj tam napísať

stankadu
7. dec 2017

to môže byť aj od chrbtice, aj ked tŕpnu prsty, bolí rameno, lakeť alebo celá ruka. Ja aj kolegyne šijeme za strojmi a 90% z nás máva tieto problémy, niekto viac, niekto menej. Ak to neprestane, chod k doktorovi.

simca06022011
7. dec 2017

Ja to mávam z chrbtice

lenocka137
autor
8. dec 2017

@stankadu ďakujem pekne za odpoveď, necítim to stále ale je to nepríjemné, hlavne vnútro ruky, ako keby nejaký nerv to bol...aj zápästie

lillystranska
8. dec 2017

@lenocka137 ja to tiez mavam a obcas to boli tak ze az placem vacsinou si dam valetol a je dobre

lenocka137
autor
8. dec 2017

@lillystranska ďakujem za odpoveď...chcela som ísť dnes s tym k lekarovi ale už menej to bolí vlastne nebolí to vkuse len keď namáham ruku

lillystranska
9. dec 2017

@lenocka137 skus dat valetol alebo nurofen mne to vzdy pomoze co som sledovala mne to zacne ked nieco tazsie robim a ide mi na ruku chlad