Bolesť obličiek

nikuskaakolarova
10. mar 2022

Ahojte prosím vás pravdepodobne ma bolia obličky samozrejme zajtra idem k dr není to silná bolesť len také pobolievanie boli ma to v oblasti krížov a aj nad krízami ale aj kríže samotné má bolia začalo to pred pár dňami keď som mala plodné dni potom to prešlo ako tak a teraz zase občas mi to ide až do chrbta neviem či som len prechladla alebo čo som aj chorá trošku raz ma to už bolelo spravili mi testy z krvi aj moču a bolo všetko v poriadku mám aj panicku poruchu tak to ešte horsie prežívam a mám strach a myslím len na to najhoršie mali ste niekto niečo podobné nechcem hneď na to najhoršie mysliet ale nejde to ďakujem 😔

brembo
10. mar 2022

netreba mat strach. Zrejme si prechladla na tu oblast,snaž sa ju pár dní držat v teple.

🙂

elenka.k
10. mar 2022

@nikuskaakolarova ahoj, no jeden čas som mala taký pocit, ako keby sa mi obličky kývali, hlavne pri chôdze ..... dr. nič nenašli, a povedal, mi že obličky nebolia. Tak teraz neviem Hm. A od vtedy som taký pocit už nemala, cca.: 7 r. dozadu.

nikuskaakolarova
autor
10. mar 2022

@brembo dúfam že to bude len prechladnutie mám strašný strach

nikuskaakolarova
autor
10. mar 2022

@elenka.k no mňa to boli aj v oblasti kde sa nachádzajú obličky

brembo
10. mar 2022

ja som motorkár a pár krát sa mi to stalo. Skrátka som len prechladol a dost to bolelo,pár dní. Bud v klude,netreba hned panikárit.🙂❤

elenka.k
10. mar 2022

@nikuskaakolarova teraz musíš byť silná, zbytočne sa netráp, nemyslí na najhoršie, uvidíč čo Ti povie zajtra dr., alebo z výsledkov, držím palce

nikuskaakolarova
autor
10. mar 2022

@brembo ďakujem krásne ♥️

nikuskaakolarova
autor
10. mar 2022

@elenka.k no mám zle obdobie úzkosti neskutočne starkú v nemocnici dostala porážku tak len plačem a ešte keď mám panicku poruchu je to pre mňa ťažké strašne ešte aj tie ľadviny ide mi to trošku aj do vaječníkov dúfam že to bude len prechladnutie 😔

simca06022011
10. mar 2022

No ale môžu ta aj normlane krize bolieť, vôbec to nemusi byt obličkové... Tak klud 😁

nikuskaakolarova
autor
10. mar 2022

@simca06022011 ale od krížov aby mi to išlo tam kde sú ľadviny? Lebo aj keď sa prehnem do zadu alebo zohnem tak ma bolia kríže

nikuskaakolarova
autor
10. mar 2022

@nikuskaakolarova
@simca06022011 aj má tam pichá občas

elenka.k
10. mar 2022
brembo
10. mar 2022

Skrátka sa to človeku občas stane,a vy ženy ste na tu oblast citlivejšie. Kludne si mohla prechladnut na obličky i kríže,nie je to nič závažné. Pi vela teplého čaju a hlavne to drž v teple,ked to pojde. Su na to ladvinové pási
niečo ako tuto:
https://www.insportline.sk/bedrove-a-ladvinove-...

ale možeš vymysliet i ty niečo,napríklad dlší šál,hrubší uterák🙂
Bude to dobré❤

nikuskaakolarova
autor
10. mar 2022

@brembo no to áno ja som strašne náchylná na vaječníky hlavne a ja trúba si sadnem aj na studený schod

simsalabim
10. mar 2022

@nikuskaakolarova moju dceru oblicka bolela skor v boku, ako vzadu na chrbte. teba mohlo ofuknut, alebo ta chrbta moze boliet aj z chrbtice...

nikuskaakolarova
autor
10. mar 2022

@simsalabim no mňa to vzadu a dole v krížoch boli uvidím zajtra dúfam že to nebude nič vážne

simsalabim
10. mar 2022

@nikuskaakolarova predpokladam, ze by to bolo vidiet v moci, ak by to bolo vazne.

brembo
10. mar 2022

@simsalabim áno obličky bolia viac zboku a mierne do chrbta,ale ked prechladla i na kríže,tak može mat kombinovanu bolest.

nikuskaakolarova
autor
10. mar 2022

@simsalabim a ako by mal vyzerať moč?

brembo
10. mar 2022

@nikuskaakolarova nemaj strach. Keby to bolo vážnejšie,mala by si i dalšie príznaky. Si mladá a zrejme sa tak i obliekaš a to dnešné oblečenie pre mladé ženy teda príliš priatelské na tu oblast nie je. Len prosím nepanikár,lebo potom budeš na sebe všetko sledovat. Bud v klude,nie je to nič závažné.

simsalabim
10. mar 2022

@nikuskaakolarova ako by mal vyzerat moc? To sa vazne pytas? Ved vies, aky si ho mala, ked si nemala problemy.... teraz ho mas iny? Pisala si, ze moc ti aj vzali na rozbor, tak je urcite OK. No ak ti to pomoze, poviem ti, ako by moc nemal vyzerat - moja dcera ho mala bud ako malinovy sirup alebo hnedy ako odstaty cierny caj.

nikuskaakolarova
autor
10. mar 2022

@brembo no to že ja sa až moc sledujem a keď ma niekde zaboli hneď nastane panika tlak puls vyskočí a potom sa nedokážem ukľudniť 😔

nikuskaakolarova
autor
10. mar 2022

@simsalabim no ja sa pýtam že ako by mal vyzerať keby nie je nieco v poriadku 😂 viem ako má vyzerať moč ja ho mám jemne žltý 😂

brembo
10. mar 2022

ked začne byt do hneda alebo červena,tak to už optimál nie je.. áno čítal som na začiatku že máš panicku poruchu. Len sa netreba natolko sustredit na seba a zamestnat hlavu niečím iným. Nemysliet na to. Si robíš zbytočné starosti. Netreba hned mysliet na zlé.🙂

dididudu
10. mar 2022

@brembo ja som mala 2 mesiace bolesti iba v chrbte potom mi začali vysoké horúčky na druhy deň som uz mala kŕče v boku myslela som ze slepak. Išla som na pohotovosť silný zapal obliciek ktorý mi ich aj poškodil crp som mala okolo 250. Od vtedy pravidelne chodím na nefrologiu a dávam si veľký pozor pretože každým zápalom sa znižuje funkcia obliciek.

brembo
10. mar 2022

@dididudu ale toto autorka nechcela počut☹

dididudu
10. mar 2022

@brembo ja len hovorím ze je vždy lepšie ísť skôr ku dr ako neskôr. Ja som to tiež odkladala lebo som si myslela ze sú to len kríže a teraz už mám do konca života patalie s obličkami nemôžem poriadne na kupalisko na jazero nič. Mam len 25.

brembo
10. mar 2022

@dididudu to je mi luto❤
Autorka má panicku poruchu a písala,že ide k lekárovi. Skor by potrebovala povzbudit. Ale viem,že si to myslela v dobrom.

slniecko_12
10. mar 2022

Neboj sa..oblicky bolia strasne..to by si sa skriabala po stene a urcite nebolia prave vzadu tam kde su ale na boku..ked si prezila stres, moze sa to takto odzrkadlit ze ta tam jednoducho iba picha 😊

nikuskaakolarova
autor
10. mar 2022

@slniecko_12 no mňa to tam aj boli akurát má pichá vo vaječniku v pravom občas a v oblasti krížov 😔áno mala som stres vlastne ako začal tento rok tak stále len stres a plač už ma to takto bolelo to som šla na urgent tak mi vzali krv moc a povedali že je to v poriadku tak ja už neviem