Bolesť od prsníka až k pazuche

2. feb 2023

Od včera ma trápi bolesť, ktorá ide od prsníka až smerom k pazuche. Bolesť není stala ale občas ju cítim. Prsník ma nebolí vôbec. Čo to môže byť? Užívam antikoncepciu.

theabloom
2. feb 2023

krivá chrbtica, stres, málo minerálov, neviem ešte ďalej čo.

a_alexandra_a
2. feb 2023

Zašla by som ku gyn. Radšej jedna zbytočná návšteva ako neskorá diagnostika. Môže to byť všeličo. Možno si sa len presilila, možno máš vyskočený stavec a zdá sa ti, že ťa bolí prsník a príčina je v chrbtici. Každopádne, ja by som chcela mať istotu, že mi tam niečo nerastie.

autor
2. feb 2023

@a_alexandra_a chystám sa ku gynekológovi avšak dostanem sa tam až v budúcu týždeň. Bolí ma ako keby sval nad prsníkom. Uvidíme snáď to nebude nič vážne

zuzap33
2. feb 2023

@a_alexandra_a rakovina prsnika neboli. Rast nadoru vobec necitis

veselo_neveselo
2. feb 2023

Nedvihala si nieco tazke? alebo si krivo spala, dovodov moze byt million. Daj tomu par dni, ak sa nepolepsi, tak k Dr, nemusi to byt nutne gyndr, aj obvodakovi by som zasla. Ak kojis, tak by som pozerala ci nemas upchaty mliekovod, ak si tehotna tak tam vobec nevies z coho co moze byt. Ak mas male dieta tak natiahnuty sval...

autor
2. feb 2023

@veselo_neveselo vôbec netuším že z čoho to môže byť. Nekojim a ani by som nemala byť tehotná na 99%. Prsník ma nebolí, nie je citlivý ani na na dotyk. Len pri určitých polohách ruky ma začne bolieť sval nad prsníkom a až pri pazuche. Len problém je že neviem či to je prsník alebo sval.Pockam do pondelka a ak to neprejde tak zbehnem na gynekologiu

agatenka88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
agatenka88
12. jan 2024

Môžem sa spýtať, čo to nakoniec bolo? Tiež to teraz mám, gyn mi cicky pohmatala,že z jej strany sú čisté. Už som na nervy, lebo cítim bolesť aj medzi lopatkami, pod lopatkou z boku ale len chvíľkové. Tá pod pazuchou je stála