Bolesť okolo pupku

zuzka0601
21. jan 2024

Ahojte mamicky 🙂
Prosím Vás viete mi poradiť alebo máte skúsenosť?
Synček- 4rocný sa stále sťažuje na bolesť bruska okolo pupku. Už sa to ťahá nejaký mesiac možno viac. Veľké bolesti to nie sú keďže on povie, že ho boli bruško ale je vysmiaty a hra sa. Už som myslela, že si vymýšľa ale zase ma chuť na sladké a nedá sa nič lebo ho boli bruško. Tak si myslím, že tá sladkosť by vyhrala keby si vymýšľal 🙂
Všetky testy - krv, stolica, sono v poriadku. Stolicu ma pravidelne každý deň a v poriadku. Žiadne hnačky ani zápchy. Aj chuť do jedla je normálna len to bruško. On už ráno keď vstane hneď sa sťažuje že ho boli okolo pupku, nepomohol ani nurofen od bolesti. Je to tak skoro celý deň sem tam mi povie, že už bruško prestalo bolieť ale zachvíľku zase.
Nemali ste doma niekto niečo podobne? Ďakujem za každú radu, nazor.

ptvw
21. jan 2024

Nejaké jedlo ci mu nedráždi slepé črevo, boli ste aj na pozorovaní v nemocnici? Mesiac je už celkom dlho

16zolik16
21. jan 2024

@zuzka0601 mal som podobne ale mal som to tak striedavo že okolo pupku a potom aj ma bokoch a nakoniec to bol helicobakter

deti95060810
21. jan 2024

dcéra... neustále sa sťažovala v mš, a lekár pritom tvrdil že jej nič nie je...
cítila som sa blbo, lebo uč. v mš si myslela že to vôbec neriešime a lekár mal pre nás neustále tú istú odpoveď...

fauko
21. jan 2024

Mozno potraviniva intolerancia alebo nieco s mocovym mechurom.

zuzka0601
autor
26. jan 2024

@ptvw nie neboli sme nikde, stále to riešim s doktorkou ale čakáme na gastro, to máme 15.2. až :(

zuzka0601
autor
26. jan 2024

@16zolik16 môžem sa opýtať ako vám na to prišli že to bol helicobakter? Aké testy vám robili?

zuzka0601
autor
26. jan 2024

@deti95060810 a čo to nakoniec bolo?