Bolesť po laparoskopii slepého čreva

inhibiitor
24. máj 2019

Ahojte , som po laparoskopii slepeho creva, mala som chronicky zapal ale aj zrasty. Som 2 den po operacii a chcem sa spytat ci niekto bol a mal este po 2 dnoch bolesti rán a vnutro na mieste slepaku. Dakujem

senticka
24. máj 2019

2hy den po operacii? O chvilu to budu dva roky co som bola laparoskopicky na zrasty a stale ma to niekedy boli

inhibiitor
autor
24. máj 2019

@senticka takze sa nemusim bat ze by bola nejaka komplikacia ? Ja som mala zrasty na slepom creve nakolko prieastlo uz k brusnej dutine vraj od zapalov

senticka
24. máj 2019

@inhibiitor vobec sa nemusis bat, ved druhý den po operacii sa clovek ledva sam postavi je to uplne normalne... Len sa predcasne nepretazovat, zrasty sa mozu vratit

kika831
24. máj 2019

@inhibiitor mohla by som sa vas spytat pri akom vysetrenie vam nasli tie zrasty a zapal? Velmi pekne dakujem, bo momentalne tiez riesim nejake gastro problemy.

inhibiitor
autor
24. máj 2019

@kika831 pri operácii

inhibiitor
autor
24. máj 2019

@kika831 2 roky vyse ma bolelo vpravo dolu brucho, pravidelne.. ppdozrenie na crohnovu chorobu , kolonoskopia, gastroskopia atd az som sa sama odseba odhodlala ist si vybrat slepe crevo nakolko sestra to mala rovnake a veru potvrdilo sa .. zapal plus zrasty uz od zapalov

kika831
26. máj 2019

@inhibiitor dakujem za info