Bolesť pod bradou

13. júl 2023

Pod bradou ma bolí. Nieje to hrdlo ale skôr dakde pri svale alebo neviem presne opísať. Nemám tam žiadnu hrčku ani opuch. Z čoho by to mohlo byť prosím? Bojím sa rakoviny

autor
13. júl 2023
dievecka
13. júl 2023

Aj mňa to tam občas zabolí, neviem prečo...

autor
13. júl 2023

@dievecka mňa to bolí už druhý deň 😒

duracellko
13. júl 2023

obycajna podrazdena uzlina, imunitny system pracuje

autor
13. júl 2023

@duracellko ale nebola som chorá

zenazaba
13. júl 2023

Mozno slinna zlaza. Pi viacej tekutin a cmulaj kysle....
A ked ta nieco boli a bojis sa, tak vyhladaj lekara.

duracellko
14. júl 2023

nemusis byt chora, mas maly zapal-napr. zub, nachladnutie od prievanu a pod, a proti tomu bojuje najblizsia uzlina, ked to neprejde a bude boliet, resp. si nahmatas zvacsenu uzlinu, chod k lekarovi

autor
14. júl 2023

Baby mňa to veľmi bolí :(

autor
14. júl 2023

Teraz ma napadlo, deň predtým ako ma začal bolieť krk ma boleli uši (3dni) myslíte že by to mohlo byť z toho?

dievecka
14. júl 2023

Máš pravdu, môže to s tým súvisieť,ja si osobne myslím, že lepšie ako hľadať súvislosti by v pondelok bolo vhodné navštíviť lekára, keď ťa to bude teraz silno bolieť tak si skús dať tabletku od bolesti, prilož si k tomu kúsok ľadu, odreaguj sa...
Nezabudni dať vedieť čo lekár odporučil 🙂

autor
20. júl 2023

Bola som u dr ale má dovolenku. Idem dnes ku zubárovi ale veľmi sa bojím že to nebude od zubu. Že to bude rakovina. Viem že sa tu veľa žien samodiagnostikuje ale ja sa reálne bojím. Bolí ma to čím dalej tým viac. Nad ohryzkom a už sa mi to ťahá akokeby aj nižšie. Mám tam aj opuch :(

lusinda1989
10. sep 2023

Prišla si na to čo to bolo? Mna to tiež boli už druhý deň. Dakujem