Bolesť pod pravým prsníkom pri rebre

kiik_a
17. mar 2018

Ahojte, mam uz 18 dni kasel a vcera ma neskutocne zacalo boliet na rebre pod pravym prsnikom. Citala som, ze to moze byt zlčník. Nemoze to byt presilene z kasla? Neviem ci mam ist na pohotovost, lebo boli ma to aj pri dychani a pri kasli zomieram od bolesti.
Dakujem.

majdalenka23
17. mar 2018

Keby to bol žlčník, tak ťa to bolí furt a nevydržíš. Ja si myslim, že je to bolesť z chrbtice

deti95060810
17. mar 2018

skôr presilené, ak ťa to bolí pri kašli .... inak žlčník je tiež bolesť, ale nie na nevydržanie... Mala som niekoľko záchvatov.

sijust
17. mar 2018

Ja som mala toto presne pred rokom. Dlho som kaslala,suchy,drazdivy kasel. Velke bolesti presne tam,kde popisujes. Mna brala az zachranka,lebo mi az vyrazalo dych a nemohla som sa pohnut. Tiez si najskor mysleli zachranari,ze zlcnik ale potom ma doviezli ma na plucne,hned mi dali infuzku a kodein aby ma nedrazdilo na kasel. Povedali podla rtg.ze som prekonala silny zapal priedusiek a ze mam chytenu branicu a tusim neuropatiu,pozacvikovane nervy. Ja som sa len modlila aby som si napr.nekychla.som revala od bolesti ako male decko...

kiik_a
autor
17. mar 2018

@majdalenka23
@deti95060810 dakujem krasne
@sijust co mam teda robit ist k lekárke alebo ako to mam riešiť dalej?

sijust
17. mar 2018

@kiik_a no ja som nesla "liecila"som si kasel sama a dopadlo to tak,ako som napisala.skus ist k doktorke,nech ta popocuva,pripadne posle na rtg.

montemotherone
17. mar 2018

Môže to byť aj chrupavka na rebre, tá vie bolieť ako sviňa, stačí prudší pohyb, trochu sa natiahne a bolí aj celý deň

d_e_n_a
24. dec 2018

@sijust ahoj, prosim Ta a ako si nakoniec dopadla? Ako Ta liecili? Preslo to postupne same? Ja mam rovnaky problem. Ale uz mam najvacsie kaslanie a spol za sebou. Tak uz len cakat ze tato bolest prejde, ci aj toto nejako samostatne liecit? Dakujem

dadus_ka
11. mar 2020

Ahojte ako ste to nakoniec vyriešili prosím? Mám rovnaký problém ale má ľavej strane. Nemôžem ani zakaslat príšerne to boli :(

luciade
24. mar 2020

@dadus_ka Aj ja presne to isté, už Ťa to prešlo prosím Ťa? Trvá mi to už asi 5 dní a už neviem,čo s tým robiť :(

dadus_ka
24. mar 2020

@luciade bohužiaľ, už vyše 2 týždne 😓 viac ľudí s tým ma problém teraz čo som sa dozvedela. Beriem dorsiflex, flector a novalgin(na predpis). Bez toho nemôžem fungovat. Možno o kúsok lepšie to je. U nás nemáme neurológa a súkromné kliniky pozatvarane kvôli korone 😓

luciade
24. mar 2020

@dadus_ka ďakujem pekne za odpoveď,aspoň viem,na čom som 😉 mne to trolinku trolinku ustupuje, ale keď viac kašlem, večer som tam kde som bola pred pár dňami s tou bolesťou. Ja beriem akurát vitamín C, lipozomaticky, napíšem keď ma prejde. No máme to teraz nadeleni. Ja myslím, že by mohli zabrať enzýmy, wobenzym,ale je hrozne dráhy. Aby sa ten zápal čím skôr rozptýlil. Skóre uzdravenie prajem a veľa zdravíčka 😍

dadus_ka
24. mar 2020

@luciade neni za čo 😊 ja tiež beriem vit C aj probiotiká a teraz od včera colostrum Forte. Tiež ma napadol wobenzym ale chcela som najprv to colostrum skúsiť tak uvidíme. Keď nezaberie tak už jedine to. Ďakujem, aj Vám skóre uzdravenie 😍