Bolesť pri močení

ariana195195
15. dec 2016

Ahojte báby chcem od vas radu vôbec nemôžem zaspať chodím často na wc a začína má to tam dole páliť je to nepríjemná vec hrozné pijem stále urologicky čaj to zaberá nemáte aj vy nejakú skúsenosť s tým ? Ďakujem

mijo53
15. dec 2016

skús sušené brusnice alebo brusnicový čaj

mijo53
15. dec 2016

skús brusnice alebo brusnicový čaj

ariana195195
autor
15. dec 2016

Ďakujem pekne idem kúpiť dnes

ixayxa
15. dec 2016

D-manózu

miriam11
15. dec 2016

@ariana195195 kup si Urinal a pi nadalej urologicky caj, daj si aj tie brusnice. Mne urinal velmi pomohol, bola som este v ten den bez bolesti.

l3yla
15. dec 2016

aj brusnicovy dzus je super

bee_1
15. dec 2016

ariana195195 JA som strávila niekoľko návštev u gynekologičky s týmot, tieto príznaky sú podla mna dost jasnym prejavom zapalu mococveho mechura alebo dolnych mococvych ciest, nie je to nic vážne len to treba preliecit, horsie na tom je ze sa to moze casto vraca, mne sa o vratilo pocas pol roka 4 krat co je uz vela a poslala ma k urologovi, nesla som a zacala som sa liecit sama, urcite vyskusaj Urinal Akut Forte soji to asi 10 eur a su o fialove tablety, to cele dober, je ich tam desat, potom to ustupi ale nedaj sa oklamat lebo sa to moze vratit ak uz nebudes pokracovat v liecbe, ja som si potom kupila iba urinal medical, to je take velke balenie 60 abliet a brala osm to vzdy ked som ciila uz rosku nejake palenie a cdala som si aj dve naraz, zacala som pit 1,5 lira vody kazdy den a este aj vitamin C, pretoze ak s abakterie dostanu von, a este je dobre sa po pohlavnom styku vzdy osprchovat a ist na zachod, aj pred aj po, toto robim doteraz a je to v pohode, caje moc nepomahaju podla mna, len to rochu potlacia nie liecia

evittam
15. dec 2016

@ariana195195 Smer lekár - vyzerá to na zápal močových ciest. A rovno zober ranný moč a uvidíš.

ariana195195
autor
15. dec 2016

Ahojte báby ďakujem vám ja som to dlho nemala a vrátilo sa mi to znovu nee_1 zajtra si pôjdem kúpiť tie tabletky ďakujem ti za radu no je to take nepríjemné keď stále na wc chodím keď pijem čaj je to v pohode vyplaví všetko von no keď účinok neúčinkuje cítim to dosť tak idem na to ďakujem vám áno teraz sa často sprchujem za deň aj 5 krat chcem to mať už za sebou ojs a zajtra práca to bude deň ☹

bubinkaaa
15. dec 2016

@ariana195195 Ty ides do prace v takom stave??poriadne si to preliec,s tymito zapalmi nie je sranda.... a treba ist s rannym mocom k Dr.

bee_1
15. dec 2016

@ariana195195 treba sa sprchovat viac ale krat je asi moc, lebo napriklad vagina je samocistiaci organa takym castym sprchovanim odplavujes vsetko co si sama vytvara, myslim ze staci dvakrat denne a pomaha aj teply kupel teda mne

meusicka
15. dec 2016

@ariana195195 mne zabera Urinal, ale.... pokial sa ti to nezlepsi, tak chod k lekarke, staci aj obvodna, pravdepodobne mas zapal mocovych ciest a ked ti urinal a urolog.caj nezaberu, moze sa jednat o zapal hornych mocovych ciest, moze sa to prejavit aj krvou v moci a to ti jednoducho zistia. ja som tak raz mala, cikala som uz krvave, ale len na konci mocenia, spolubyvajuca chodila na medicinu, spomenula som jej a ona ze sup k dr. zapal hornych a tak aj bolo. preliecili sme to s atb a odvtedy si davam bacha, lebo to je strasna bolest a jo, mam doma stale urinal a pre deti Uroval. jeden nikdy nevie. ja by som k dr. naklusala uz zajtra.

ariana195195
autor
15. dec 2016

Ahojte dobré baby rozhodla som sa že zajtra idem k lekárovi hneď ráno zoberiem aj moc dám vám vedieť ako som dopadla ďakujem

nighttide
4. máj 2021

@ariana195195 ahoj ako si dopadla ?

ariana195195
autor
27. jún 2021

@nighttide ahoj príspevok je už starý ale bola som tehotná v tom období