Bolesť rúk a nôh

kinderkooo
1. aug 2018

Ahojte prosím Vás strašne ma bolievajú ruky a nohy.Nie na dotyk ale skôr tak vnútorne sem tam pociťujem ako keby sa mi aj triasli.Neviete čo to môže byť ?
Ďakujem 😉

merkelica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bobricek1979
1. aug 2018

@kinderkooo neprekonala si chrípku alebo nejaký zápal? Ak to bude trvať dlhšie je treba ísť pre istotu

kinderkooo
autor
1. aug 2018

@kinderkooo Keď trpím panickou poruchou a nedostatkom horčíka môže to mať nejaký súvis myslíte ? Dnes zájdem doktorke aj pre istotu

bobricek1979
1. aug 2018

@kinderkooo môže z nedostatku horčíka určite

montemotherone
1. aug 2018

@kinderkooo keď trpíš panickou poruchou môže to byť z toho. Bolesti z čohokoľvek ale často sú aj psychicky podmienené. Doplň si aj vit. D.

fabrika
1. aug 2018

ťažko povedať, čo by to mohlo byť. kľudne tomôže byť len nejaký vnútorný zápal alebo horúčka. daj vedieť čo ti povedala a aké vyšetrenia ti robila

kinderkooo
autor
1. aug 2018

@fabrika povedala že to je určite s panickej poruchy.Dala mi iné a viac magnézia.Tak snáď zaberie

deborach14
3. aug 2018

Nemusí, choďte na reumatologiu, auto- imunitného vyšetrenie

zuzkamargit
5. aug 2018

velmi pravdepodobne to spolu suvisi. Dopln si komplet mineraly v tele. Existuje taky prasok, vola sa Basico, je dost nechutny, ale pomaha. Treba sa zapriet a to deco vody s nim vypit

bianka532
5. aug 2018

@kinderkooo a aku pracu robis? moze to aj s tym suvisiet a nemusi to byt parkinson. mozes mat pretazene ruky a nohy. moze to byt aj karpalny tunel.. chod k doktorke na vysetrenia

kinderkooo
autor
5. aug 2018

@bianka532 Som doma na materskej ;) Od kedy by nasadila Milgammu a Magne B6 bolesť ustúpila..

weba
10. aug 2018

@kinderkooo Ahoj, niečo podobné som zažila. Mám podozrenie na tetaniu. Pri užití magnerotu sa mi polepšilo a hlavne menej stresu, strachu a vyčerpania.