Bolesť v krížoch a podbrušku

ifka22
24. júl 2013

cca 2-3 dni mám bolesti v podbrušku a sa mi ťahá až do krížov,taká bolesť ako pri menzese.môže to byť prechladnutie?pri močení nepociťujem pálenie ani výtok nemám.tehotenstvo skôr vylučujem lebo beriem HA,či??al.cysta??

doliva
24. júl 2013

neprechladla si?Len si neprivolávaj cistu!!! Skús si dať urologický čaj,či to nieje nieaký zapal 😒

cerez
24. júl 2013

@ifka22 Môže to by aj prechladnutie. Ak máš pochybnosti, zájdi si aj za ženským a urobí ti sono. Kríže ťa môžu bolieť aj z držania dieťatka. Mňa bolia tiež kríže, ale bolesť mi vyráža skôr do oblasti vaječníka. Ale ja mám cystu.

ifka22
autor
24. júl 2013

Zabudla som podotknúť, že min . týždeň som mala slabé spinenie hnedej farby .jeden den len a bolo to v čase plodnych dní. Asi skončím lekárke nech ma prezrie ak to neprejde..☹

cerez
24. júl 2013

@ifka22 Na tvojom mieste by som si zašla za ženským lekárom. Držím palce, nech je všetko v poriadku.

indira
24. júl 2013

ahoj ja som tak Bola teraz bolenie krizov bolesty podbrusku ,,,nic ma nebolo ani ked som mocila ,,Bola som u doktora spravil my sono a mam zapal ,takze berem Antibiotika a cipky ,,,takze bez doktorovy budes vediet zcoho to mas ,,,drzim palce

ifka22
autor
27. júl 2013

dakujem za vaše príspevky 😉

ada510
27. júl 2013

Prechladnutie nemusí byť vždy sprevádzané palenim pri moceni ja som to tiež nemala a bola som prechladnuta pomohol mi urologicky čaj s brusnicami ale samozrejme dobre aby si šla k lekárovi racej...