Bolesť v nohách a zadku

8. mar 2024

Máte tu niekto tetaniu ? Alebo čím by to mohlo byt ?
Dneska citim od zobudenia bolesti zvláštne v nohách , lýtkach ,stehnách vzadu hlavne, zadku a trochu aj v rukách …
Nemám potvrdenu tetaniu ale mám veľa takých príznakov a teraz toto .. bojim sa o seba 😏

renata27322
8. mar 2024

Nemám skúsenosti s tetaniou, ale mňa od chrbtice zvykne bolieť všetko. Bolesť od lopatiek až do rúk alebo od krížov celé nohy, pritom v chrbte nemusíš cítiť žiadnu bolesť. Skús sa ponaťahovať, rozcvicit, ak nepomôže a do pár dni neprejde, zájdi lekárovi. Mne pomáhajú aj teple obklady, horúca sprcha alebo hrejiva masť

autor
8. mar 2024

@renata27322 a ako cítite tu bolesť? Lebo ja nemám pocitue mi to vyráža ale take bolesti ako pri svalovicu trochu 🤔

renata27322
8. mar 2024

Áno, také som mávala aj ja. Vždy je tá bolesť inej intenzity ale väčšinou ako svalovica. Pomáha na to masáž krížov, úplný vrch zadku, alebo kúpeľ. Lieky proti bolesti som si nikdy nedala, našťastie som to nemala také, že by sa to nedalo vydržať. Záleží aj či po chôdzi rozbolelo alebo tak, ja mám asymetriu končatín a hypermobilny syndróm, takže ja mávam bolesti práve kvôli tomu.