Bolesť z chrbta smerujúca do prsníka

24. jan 2024

Poznáte takýto druh bolesti? Môže to byť z chrbtice? Vystreluje mi to len na jednej strane od lopatky smerom do prsníka, je to dosť nepríjemné, niekedy mám pocit aj že mi mierne tŕpne ruka z toho aj rameno..no najviac sa to ozýva v Tom prsníku..objednaná som k fyzio o dva týždne no dovtedy sa chcem trochu ukľudniť..

inga93
24. jan 2024

ano, ja som to mala z krcnej chrbtice, bolest lopatky, ktora vyrazala do prsnika... mne trpli prsty na rukach a ruka bolela tiez... pomohli az silne lieky, ale to trpnutie prstov mi ostalo

akyia
24. jan 2024

@inga93 ja mám ani nie bolesť len taký zvláštny pocit v prsníku a pod rebrami, a sťažené dychanie, môže to byt tiež z chrbtice? Obvodna ma vždy posiela ku alergologovi lenže toto nie astma na nu lieky beriem a tie mi zaberajú, záchvaty nemám len toto… niekedy mi to na deň prejde alebo aj viac ale vkuse sa to vráti 😞

inga93
24. jan 2024

@akyia myslim, ze moze, pravdepodobne zaseknuty nerv

mon9
27. feb 2024

Dobrý deň,bolí ma chrbát aj ruka ako keby podpazusie aj prsniky aj hrud…môže to všetko ísť od toho chrbta? Dávala som si aj nejské lieky z lekárne no mám pocit že sa to zhoršuje bolela ma len jedna strana no bolí už aj druhá.

zuzudrnda
27. feb 2024

@mon9 je to na strane,kde nosíte dieťa? Môže to byť od chrbice.

mon9
27. feb 2024

@zuzudrnda Nemám deti no v robote dvyham tazke veci a uz to trva skoro dva mesiace doteraz to bolo takze aj to jemne ustupilo ale teraz to uz je silnejšie

zuzudrnda
27. feb 2024

@mon9 ja mám deti a predpokladám,že je to z ich dvíhania a nosenia. Myslím,že u Teba rovnako. Neurológ a ortopéd by upresnili...