Bolesť zubov na ľavej strane a zároveň silná pichavá bolesť hlavy.

natalia2285
22. júl 2019

Ahojte. Prosím vás mám problém.. Na ľavej strane ma bolia 3 zuby a keď začnú bolieť tak s bolesťou príde aj strašne pichavá bolesť hlavy (záhlavie, spánky, a na vrchu hlavy) ide mi puknúť hlava strašne to bolí a pichá 😑dám si do úst studenú vodu a podržím ju na bolavom zube a bolesť zmizne a v tej sekunde zmizne aj bolesť hlavy mám to aj 7x za deň ak nie viac. ,... Dnes som bola na rengene a zubár mi spravil jeden zub (zajtra ráno ide robiť druhý) na treťom zube nič nevidí tak neviem co s ním.. Skúšala som si dat paralen, ataralgin, Nalgesin s, valetol, ibuprofen,, aulin no nič mi nepomáha už ani sensodyne rapid, Alpa, obklad studený, listerine
vm 🤔 absolútne nič nezaberie ani na chvíľku 😑 nemôžem jest, spať lebo aj keď si lahnem tak tá bolesť začne z čoho to môže byť? Nedávno som mala problém ze ma 14 dní bolela v kuse hlava a potom som zistila ze to bolo z krčnej chrbtice (tiež mi nezabrali žiadne lieky😐 mali ste to niekto? A ďakujem za skoré odpovede

michaela460
22. júl 2019

@natalia2285 ja som mala minulý týždeň presne to isté. Myslela som si, že mám zápal trojklanného nervu lebo všetky príznaky sedeli (tie isté čo aj tvoje) a lieky nezaberali. Skúsila som si kúpiť pastu sensodyne repair + vždy cca hodinu po umytí zubov som si dala ústnu vodu corsodyl. Do dvoch dní ma nič nebolelo. Neviem či to pomôže aj tebe ale za vyskúšanie nič nedáš 🙂

eler2014
22. júl 2019

Ja toto ispe prezivam teraz..chvalabohu šupnem 2 nalgesiny s a do pol hodky mi ta vystrelujuca bolest do hlavy prejde 😡

manqua
22. júl 2019

@natalia2285 nerastu ti osmicky? Ja si na zuby davam flector ked ma boleli osmicky. Uz to mam za sebou na stastie 🙂

tanyan
22. júl 2019

požiadaj zubára o snímok. mne sa tlačila osmička do sedmičky, normálne ju zdeformovala. bolelo ma to až po predné zuby. ale môže to byť aj od chrbtice, ucha alebo uzlín...

fkata
22. júl 2019

Zápal zubnej drene a nervu bolí viac v ľahu. V začiatkoch je bolesť ťažko lokalizovateľná, neskôr sa lokalizuje na určitý zub. Na tento typ Ti zväčša nezaberú analgetiká.

haanovajana
22. júl 2019

Toto som mala teraz cely tyzden,nic nezaberalo ani algifen, zuby potom hlava.Dala som si cesnak do ucha ani to nepomohlo.

natalia2285
autor
24. júl 2019

@manqua aj mne teraz rastu osmičky 😐 keď ešte len začali rásť tak ma boleli mandle každý deň niekoľko hodín a teraz toto 😐

natalia2285
autor
24. júl 2019

@tanyan bola som na snímku celého chrupu no neviem, nič nevidel na prednom zube ale vraj tam mam asi hlboko blombu co je podla mňa blbosť pretoze som ju už mala rok a vôbec ten zub nebolel až teraz 😐mne sa tlačia spodné osmičky

natalia2285
autor
24. júl 2019

@haanovajana už som našla liek ktorý mi pomôže kým mi ho zubár po opravuje lebo nechce robiť všetky 3 naraz včera mi ten druhy robiť nechcel, vraj aby si ten spodný oddýchol 😀

natalia2285
autor
24. júl 2019

@eler2014 fuha no mne Nalgesin s nezaoberal vôbec tak som si kúpila Aulin a konečne aspoň jedna tabletka co mi pomôže 😀

natalia2285
autor
24. júl 2019

@michaela460 🤣 ja som si tiež kúpila sensodine rapid 2x inú farbu ale pomôže len na chvíľku a ak m začne tá silná bolesť že mi ide puknúť hlava tak ani pasta mi nepomôže 🤔 ja používam zubnú vodu Listerine Green Tea.

bobricek1979
24. júl 2019

@natalia2285 môže ísť o zápal trojklanneho nervu nahruevat tu stranu biolampou kup si milgammu aj fkectir náplasť pomohla

natalia2285
autor
24. júl 2019

@bobricek1979 no dávam si aulin ten mi pomáha na niekoľko hodín.. A ako to zistím ze to je ten zápal? Ak by to aj bol on tak sa dá liečiť tabletkami?