Bolesti bedrového klbu. Ako to riešiť?

watergeenie
9. júl 2009

Ahojte maminky,
mam taky problem, uz niekolko mesiacov ma boli jeden bedrovy klb, niekedy pri chodeni a boli uz aj rana, ked som sa ani nevedela postavit na tu nohu. Mozno je to aj tym, ze v noci spim v neprirodzenej polohe, lebo malicky sa po polnoci casto budi, tak ho beriem k sebe do postele na cicinku a potom su budim cela dolamana. Mozno to ma suvis aj s kojenim, uz ho kojim viac ako rok a mozno je to len unava materialu. ☹ Predtym som dost sportovala, tancovala a nikdy som nemala ziadne problemy. Mate niekto podobnu skusenost? Ako ste to riesili? Su nejake lieky, alebo vitaminy? Dakujem za kazdu radu.

zuzidr
9. júl 2009

Ahoj,mna začal bolieť klb ked som bola tehu,a odvtedy ma bolí v podstate stále 😅 neviem čím to môže byť,ale tak ako píšeš ty,niekedy sa ani z postele nemôžem postaviť,alebo mi počas dňa tak zablokuje ten klb.že keby som sa nechytila tak asi spadnem.......ale nakolko mám také skúsenosti,že mi všetci povedia:ved si mladá,tak ti nič nemôže byť...... 😅 😕 tak to už akosi neriešim 😀

vroni
9. júl 2009

U mňa rovnako, v tehu ma začal bolieť kĺb a odvtedy sa ozýva pravidelne. Nie denne, ale z času na čas, niekedy bolí trochu, niekedy na šľaktrafenie.... Mne doktor doporučil vitamíny (aj vitamínové doplnky mohli byť) Pomyslela som si na jeho adresu niečo málo lichotivé, ale vyskúšala som... Po týždni dokrmovania vitamínmi sa už mesiac kĺb neozval.... Tak neviem, alebo je to náhoda alebo to funguje 😉

katja78
9. júl 2009

Ahoj,
prvú dcérku som práve pre takéto bolesti a nevyspatosť v roku odstavila, zo dňa na deň.
V druhom tehu mi tiež začali bolesti krížov, chodila som ako kačka. Vysvetľujem si to tým, že druhá dcérka bola veľká a to mi pouvoľnovalo väzivá a pri chôdzi som cítila ako mi to tam "lúpe". Ale našťastie to prešlo samo asi keď mala malá 2 mesiace.
Ak nechceš synčeka ešte odstaviť, vyskúšaj čistý vápnik prípadne aj v kombinácii s horčíkom.

manika77
9. júl 2009

baby aj mna zacal boliet klb ked som bola tehotna a doteraz nepresiel

watergeenie
autor
9. júl 2009

Dakujem baby za rady 🙂

Vroni a ake vitaminy si brala, obycajny horcik-vapnik-zinok alebo nieco specialne na klby?