Bolesti pod bruchom

erikacizmova
6. mar 2021

Dobry vecer chcem sa informovat kedže idem na kontrolu iba v aprili... mala som reflux a i zapal i helicobakterie pred rokom.. no uz to nemam ale uz som tak furt ze v rano nic av noci furt musim utekat na velku wc dufam ze sa chapeme jak na mna dojde ze musim ist tak musim a furt furt neviem čo je stym najprv som si myslela že mam alergiu na mliečne vyrobky pred 2 mesiacmi som mala silne krče pod bruchom a tak tiez som furt furt musela utekat na velke wc a včera som zase mala tie krce a preslo to dneska rano som zase mala bolesti ale az take mierne a bolo na zvracanie viete mi niekto tu poradit? U gynegologicky som bola pred mesiacom a ževraj je všetko v poriadku lebo som sa bala že ked ma boli pod bruchom tak mam asi niecos vaječnikami a vsetko bolo ok... nato som bola uz zvyknuta že v noci som mala tie mierne bolesti ked som vzdy musela utekat na wc neviem cim to je a brucho ma vobec neboli iba pod bruchom a to v noci vcera to zacalo uz aj rano neviem ci nemam iba obycajnu hnačku..

gabesz1
7. mar 2021

Ahoj! Moja dcéra mala kŕče v podbrušku ( pred štyrmi rokmi jej vyoperovali slepé črevo) ale tie jej kŕče pretrvávajú neustále ( aj som písala do príspevku) . My sa s podobným nie mordujeme už skoro 6 rokov. Neviem, neviem, či v tvojom prípade to nebude chonické slepé črevo. No, nie som odborníčka, snáď......