Bolesti v kolene

iris05
9. dec 2021

ahojte, chcem sa spytat ci sa uz niekto stretol s tym ze by mal z nicoho nic bolest v kolene, ktora sa stupnuje pri chodzi aj sede, je to pocit akoby som mala nieco zlomene v kolene a zacnem z toho krivat. Artroza to nemoze byt kedze mam 27 rokov, ale stalo sa mi to uz 3x za kratku dobu (nvm ci to nejako suvisi s tym ze som tehotna, 1.trimester). Uz som rozmyslala ze to moze byt aj sedavym stylom zivota v tomto obdobi, ale vzdy to pride az pri chodzi. Ma s tym niekto skusenosti?

simca06022011
9. dec 2021

@iris05 aj artrozu mozes mat v 27r. Moze to byt veľa vecí, a bez vyšetrenia a rtg ti to nik nepovie.

simsalabim
9. dec 2021

@iris05 moze to byt aj artroza, ale bez vysetrenia su to iba spekulacie.

brema3114
9. dec 2021

Ja som to tiez mavala, bolesti v sede pri kancelarskej praci. Pomohlo viac pohybu. Prip. skus konzultaciu u ortopeda

iris05
autor
9. dec 2021

@simsalabim viem ze to potrebuje vysetrit, len zistujem ci niekto nahodou nema podobny problem lebo mne hned to najhorsie napada🤦🏽‍♀️

simca06022011
9. dec 2021

@iris05 tak vela nas ma urcite problem s kolenom ale to co mame my nemusis mat ty. A co najhorsie moze byt? :D s kolenom? ak necvicis, moze ta koleno boliet z toho. Mozes mat poskodene nieco... tolko moznosti je.. a nic nie je nejake katastroficke.

gemerka17
9. dec 2021

@iris05 môžeš tam mať aj úlomok chrupavky, najlepšie zájisť za ortopedom/traumatologom a trvať na magnetickej rezonancii (po 1.trimestri). Uvidíš čo sa s kolenom stalo.

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roja01
10. dec 2021

@iris05, co to moze byt neviem, ale podelim sa so sposobom, ako si mozno pomoct od bolesti. Ucinna je Jirovcova mast od dr.Popova alebo je jeste jeden dost dobry recept. 1Alpa plus 1Lesna sa zmiesaju a v roztoku sa rozpusti cca 5 i viac tbl. Aspirinu. Tuto zmes bud priamo natierame na klb alebo namocime vatu v zmesi a tu prilozime na klb, prekryjeme PE foliou a obalime latkou a nechame posobit, najlepsie cez noc.