Bradavica na nohe

mimuska123_
19. dec 2012

ahojte chcem sa len spytat, na vnuotrnej strane nohy kde sa ohyba, sa mi urobila asi cez tehotednstvo take hneda bradavica, alebo co, este taka mensia sa mi urobila aj na stehne, vsimla som si to az po porode, teraz mam 8mes. po porode, nemate s tym skusenosti? neboli to ani nic, mne sa aj vela znamienok robi, tak rozmyslam, ci to nedat radsej von

vefi89
19. dec 2012

@mimuska123_ jedna možnosť je zájsť s tým na kožné, nech to posúdi.. nech aspoň zhodnotí, čo to vôbec je... iné by som ani nezvažovala 🙂

mimuska123_
autor
19. dec 2012

no kedze tu je taka kozna, ze z dialky kuka na vsetko tak to radsej zajdem na chirurgiu, mam tam znamu nech pozru,

cerez
19. dec 2012

@mimuska123_ Jedná známa si bradavicu odstraňovala tak, že si odrezala citrónovú kôru vo veľkosti bradavice a na 24 hod ju dala do octa. Potom si ju priložila a riadne zalepila, aby sa tam nedostal vzduch. Postupne jej zmizla. Rovnako jej bolo povedané, že ak je bradavíc viac, musí začať od tej, ktorá bola ako prvá. Skús uvidíš, inak kožiar to istí.

monikamajova
19. dec 2012

@mimuska123_ na šľapaji zo spodu ako sa chodí? ak áno..súhlasím s @cerez....a ešte si kúp hlivu ustricovú www.hlivaustricovita.sk a pomáha aj po dusíku duofilm- kúpiš v lekárni..ja som to mala na šľapaji a na päte
ked prídeš na kožné potom sa už nemusíš objednávať,ideš len za sestričkou a urobí ti to na počkanie

mimuska123_
autor
19. dec 2012

nie mam to za kolenom cize z vnutornej strany, je to take vypukle a hnede

denisafono
19. dec 2012

moja skusenost je ze bradavica ale nie hneda taka normalna koznej farby sa da urcite odstranit s pomocou toho citronu vyluhovanom v octe ako pise cerez a prilozit ju treba tou bielou stranou, ale ty si pisala ze mas hnedu, to by som si dala pozriet koznym. Mne sa pocas tehotenstva urobili take kozne fifiky, niektore aj hnede a to vseli kde, na krku pod pazuchou, v zahybe pod prsiami, strasne ma to stvalo, ale teraz to nemam, neviem kam to vsetko zmizlo, ale dobre ze to zmizlo 😀

mimuska123_
autor
19. dec 2012

@denisafono no aj ja to mam na zhybne kde zohybam koleno, mala si to take vypukle hnede, ako bradavica, len hnede?ved aj mne sa to cez tehotenstvo, lebo si to nepamtätam predtym