Bradavica na nohe po vypálení dusíkom

11. okt 2022

Ahojte, je to skoro tyzden, co som bola na koznom s bradavicou, ktoru mi tam vypalili dusikom, teraz je ta bradavica taka docierna a stale boli, je to normalne? Prvykrat mam nieco take, tak netusim, ci to tak ma byt.
Prosim poradte, kto ma skusenosti.
Sestricka vravela, ze o 2 tyzdne mam zasa prist na dusik.

doriiis
11. okt 2022

Ano,je to ok...potom to mozno namokva,potom stvrdne a odpadne.Ak odpadne.

autor
11. okt 2022

@doriiis dakujem, tak aspon to ide podla planu zatial 😄 a mam s tym nieco robit? Skusit to odlupnut teraz alebo nechat na pokoji? Dr mi nic nevravela a mna nenapadlo sa vtedy opytat 🤔

doriiis
11. okt 2022

Nerob s tym nic...vydrzat

autor
11. okt 2022

@doriiis dobre, dakujem 🙂

paciko9
11. okt 2022

Je to normalne. Ja som chodila kazdy tyzden na dusik. Do kopy 5 razy aj tak mi to nepomohlo a ta bolest. Nakoniec mi pomohol duofilm sa to tusim vola.

autor
11. okt 2022

@paciko9 fakt? No uvidime, ci to mne pomoze, este pojdem asi raz a koncim, ved to riadne boli a este ked to mam na chodidle. A inak taka otazka, ked mi nabuduce bude zas palit dusikom, na take uz bolave, bude to boliet este viac? Ja som padavka a vela neznesiem 😄

doriiis
11. okt 2022

Ani mojej dcere nepomohol dusik...bradavice narastli znova

paciko9
11. okt 2022

Aj ja som to mala na chodidle, pracovala som ako casnicka🙂. Mna ani tak nebolej ten dusik to som zniesla, bolest prisla neskor😃.Skor ma bolelo,ked mi tu kozu obstrihavali.

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
11. okt 2022

@doriiis a potom co ste na to davali, tiez ten duofilm?

autor
11. okt 2022

@paciko9 to este aj budu obstrihavat? 😱 No boze co ma to caka

autor
11. okt 2022

@bilberryday dakujem krasne za rady, budem dufat, ze ten dusik pomoze skor ako na desiaty raz 🤣 inak som o tom vela citala, vraj hliva ustricova pomaha velmi na imunitu a teda aj na bradavice, nemate s tym skusenost? Asi do toho investujem

doriiis
12. okt 2022

Nakoniec jej pomohol liek bravcovy lecitin.Teda neviem ci je to liek ale ked ho dobrala tak bradavice po case zmizli same.A to ich moja dcera mala fakt vela

dominika3103
24. jan 2023

Ahojte, ja som bola včera na vypaľovani dusíkom a vo štvrtok mám prist na odstrihnutie, vypalovala mi dve na päte a teraz tam mam dva veľké modré pluzgiere. chcem sa spýtať ti čo ste boli, ako prebieha to odstrihavanie, je to bolestivé? Ďakujem

autor
25. jan 2023

@dominika3103 ahoj, to ti len odstrihne tu spalenu kozu, mna to nebolelo vobec, ale musi sestricka zadat pozor, aby nezasla aj do tej zdravej kozticky

haidi
24. máj 2023

@dominika3103 dobrý večer môžem sa opýtať dcérka bola včera na vypaľovani na chodidle na päte ma 2 bradavice jedna v pohode ta druha jej tak nabehla taky vypukly pľuzgiera sa jej spravil a ako keby naliaty krvou taky modro čierny asi moc dostupovala na pätu neviem prvý krát sa takéto čosi stalo. Neviete či sam sa vstrebe, alebo treba utekať na pohotovosť? Ďakujem