Bradavice na nohe viac ako osem rokov

alk05
5. máj 2015

Mal niekto bradavice na nohe osem alebo viac rokov? Neviem ako sa toho zbavit a vypalovanie dusikom nepomaha. Co vam pomohlo?

zuzulik27
7. máj 2015

@alk05 kup si lastovicnik, zalej vriacou vodou, nechaj luhovat a potom si v tom kazdy den macaj nohu 20 minut. po ani nie 2 tyzdnoch ti bradavice zmiznu a uz sa nikdy nevratia!!!!!! zarucene. ja som mala na nohe asi 20kusov a takto mi to nadobro zmizlo. jednoduche a lacne riesenie.

sherronko
22. máj 2019

@0silvia0 môj muž používa sprej a krém na prírodnéj báze

0silvia0
22. máj 2019

@sherronko môj už nepoužíva nič, po desiatkach rokov pomohol až klasický lapis a bradavica nakoniec zmizla. Ani som neverila...

minyminy
21. jan 2021

@mimi36 a potom to niecim dezinfikivat? Lebo to je cost hlboko .. aby sa tam nezaniesla infekcia

nina55
24. júl 2021

@bejbulik33 a odkiaľ si? kde v meste si to natrhala?

zufzufmeister
24. júl 2021

@alk05 malý mal viac na nohách a boli sme na odstránenie laserom.. Za dve sedenia mal pokoj už nastalo... A žiadne jazvy, ani bolesť...

nina55
24. júl 2021

@zufzufmeister zuf a kde si bola na lasere? môžeš dať kontakt?

zufzufmeister
26. júl 2021

@nina55 my sme boli v Dermacentre v Nitre, takisto priateľ mal bradavicu na prste a dlho to chodil vypalovat dusíkom, tie vodičky si dával na to a až hento pomohlo, jedno sedenie a hotovo

nina55
27. júl 2021

@zufzufmeister áno Zuzi, pre dospelých je aj tu kde bývam. Akurát deti tam nechcú brať

zufzufmeister
27. júl 2021

@nina55 no v Nitre ho zobrali ale s tým ze mu nedali anestezu, ale robila mu to tak, že hneď ako to zacítil povedal a prestala, aj tak mu to ale bez bolesti vypálil všetko a mal už nadobro pokoj s tym

nina55
28. júl 2021

ja práve dávam bylinu LASTOVIČNÍK. Som prekvapená ako rýcho funguje. Malej sa bradavičkav priebehu 5 dní viditeľne scvrkla a každý deň to vyzerá lepšie a lepšie. Návod pre iných: odtrhnúť stonku - z nej vyteká taká žltkavá tekutina. Tou tekutinkou potierať bradavicu. Efekt je ohromný. Veľa šťastia ❤ ( Tvorivá spoločnosť / Creative Society )

domculik
28. júl 2021

@alk05 Dusik tiez niekedy az na viackrat uplne odstrani. Mne ked sa nechcelo davat vypalovat dusikom, tak pripravok Kolodium forte. Doma, bezbolestne ;).

ponyza
3. feb 2024

@nina55 prosim ta ked kupim tekutinu v lekarni pomoze?

nina55
3. feb 2024

@ponyza ahoj pony = lastovičník som malej prikladala v roku 2021. = neskôr som sa priklonila k modernej medicíne, nakoľko som nemala trpezlivosť v tom pokračovať a dala jej odstrániť u kožnej lekárky. Bolo to rýchle a nemusela som sa každý deň touto nepríjemnou povinnosťou zaťažovať, nakoľko som chodila do práce a bylinku chodila trhať do lesíka, čiže som ju nemala denne k dispozícii.

mima172
3. feb 2024

@ponyza Odporúčam oreganovy olej ale pozor, je naozaj silný. Ja som si ním odstránila niekoľko fibrómov, no krásne si poradí aj s bradavicami. Podporila by som to máčaním v morskej soli KAWAR (je to soľ z Mŕtveho mora).