Brazílska depilácia s cukrovou vatou

denulienkad
11. apr 2015

Ahoj absolvovala to uz niektora s vas brazilsky depilaciy s cukrovou vatou.ake mate skusenosti

elizita
11. apr 2015

Asi si mala na mysli cukrovu pastu a nie vatu. ak pastu tak ja ano. o 100% lepsie ako s voskom. s voskom si uz nikdy nedam.

denulienkad
autor
11. apr 2015

No pastu hej.ale vsade citam,ze to nenormalne boli a efekt vydzi cca 2tyzne

acer11
11. apr 2015

mňam 😀

nextik
11. apr 2015

Cukrovou pastou to teda boli podstatne menej ako voskom. Kupis normalne aj domacu sadu. Ja pouzivam uz 5 rokov.

denulienkad
autor
11. apr 2015

Ja chcem ist do studia si to dat spravit.

elizita
11. apr 2015

Tak si daj spravit bikiny voskom aj pastou a neverim ze voskom ta to bude boliet menej.

pemizb
12. apr 2015

Boli vsetko...a rastie po hocijakom zakroku...taaakze to mas podla mna jedno...vyber si to lacnejsie. A bolest vydrzis...ved je to pre krasu. 🙂

zuzka56
23. máj 2015

Baby dnes som skúšala depiláciu cukrovou pastou (kúpila som v DM) efekt žiaden, sem tam chlpok zišiel ale 80% zostalo na mieste, pasta bola tepla ked som ju nanášalo. Skúšala som naniesť aj na okolie bikín a tam mi ani jeden chlp nezišiel, pre mna zbytočne vyhodené peniaze. Skúsim ist do salóna a porovnám ak nie laser to istí 🙂

elizita
25. máj 2015

@zuzka56 Ja som skusala trhat origos cukrovou pastou co s nou robia v salonoch a nie je to ziadna sranda. Jednoducho to vyzera ale chce to poriadny cvik

zuzka56
25. máj 2015

@elizita
zohnala som iba normalnu pastu dostupnu v DM a vysledok o nicom, mne to vobec netrhalo chlpky.

nextik
25. máj 2015

@zuzka56 no to nieje pasta 🙂 mne moja pasta vytrhne vsetky naraz, je ale dolezite byt cerstvo osprchovany aj ked len trosku masna pokozka ovplivni priliehavost.
@elizita stavi trhat blizko koze - nikdy nie hore - urcite sa na youtube najde video 😉

zuzka56
25. máj 2015

@nextik
tak nazov to ma cukrova pasta.... zase, ze by osprchovanie spravilo taky rozdiel ked mne to vobec nebralo chlpy, iba som mala cele nohy cervene a chlpy zostali na mieste ... neviem kde robim chybu
http://www.bioepil.cz/

malinka158
25. máj 2015

@zuzka56 ahoj, ja som raz mala tiez tuto a stouto to bola katastrofa ☹ ☹ ☹ este před tym som mala inej znacky ta bola v takom balicky, bola na jedno pouzite ale stala okolo 5 eur. Bola super nedalo sa to porovnat s tou od bioepil.

zuzka56
25. máj 2015

@malinka158
ahoj, dakujem asi som zlu kupila, kupovala som prvykrat a neuspesne :-/ nevadi skusim ist do salonu nech mi to spravia proficky.

malinka158
25. máj 2015

@zuzka56 ja by som to uz tiez neskusala doma,radsej b som sla ku kozmeticke. je to dost piplacka s tim 😒