Čaga sibírska - skúsenosti

lenkafilkorova
24. jún 2021

Ahojte. Mate niekto skusenost s cagou sibirskou? Rozmyslam nad nou ako nad prevenciou.a na posilnenie imunity. 😊

zuzula507
24. jún 2021

@lenkafilkorova ja som vybrala 2 kury čagy sibirskej na posilnenie imunity a teda drzim sa zdravotne klop klop..cagu mam od ferletak milos z instagramu..velmi som dufala ze pomoze aj ocovi - ten ma vaznejsie dg. a zistili sme ze ma poskodene oblicky tak ju nemoze uzivat a manzelovi by som ju najradsej nasadila tiez ale zase jemu sice davnejsie ale vyslo na alergo ze ma alergiu na brezu takze zial tiez nesmie :/ no recenzie na instagrame si pozrite..tie su fakt uzasne.Ja ju urcite odporucam, podla mna nemate co stratit.Pocas uzivania som inak mala tolko energie to bolo velmi super 🙂

leameleg
26. jún 2021

@lenkafilkorova ahoj určite som za. Moja mamina ju začala brať minulý rok keď mala problém z bruchom. Lekári hľadali príčinu a mysleli si ,že ma zápal pankreasu aspoň tak ukázali výsledky... užívala pravidelne a klop klop klop výsledky ma dobré. Po čage sa cítila lepšie, nebola unavená,ani v strese a určite čaga je malý zázrak. Ale ak móžem poradiť určite od Miloša Ferleťáka

lenkafilkorova
autor
27. jún 2021

@leameleg dakujem 😊 a ak sa mozem.opytat preco prave od toho pana? Mate skusenosti priamo s cagou od neho?

lenkafilkorova
autor
27. jún 2021

@zuzula507 a brali ste ju v akej forme? A od kial ste kupovali?

leameleg
28. jún 2021

@lenkafilkorova chodi priamo do ruska pre čagu

zuzula507
28. jún 2021

@lenkafilkorova tuto mam ja , kvapkala som si do prazdnych kapsul (boli sucastou balenia , pri druhej kure som si dokupila kapsule) a tak prehltala.A objednavala som ju cez instagram -cagasibirska.sk

melania1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
walentina7
21. okt 2023

@zuzula507
@leameleg
Baby poradte. Ak chcem tú čagu od ferletaka to mu mám napisat len tak súkromnú správu na fb alebo instagram? Ci existuje aj link na jeho stránku? Lebo na nete je veľa Čag kde sa dajú objednat, ale neviem ktorá stránka je jeho. A ešte.. ak budem objednávať sú lepšie kvapky ako tabletky? Vďaka

leameleg
21. okt 2023

@walentina7 ahoj on ma stránku cagasibirska.sk stamade rovno objednaj..ja beriem nie tabletky ale extrakt . Ten si kvapkami do toboliek

walentina7
10. dec 2023

@leameleg ahoj. Prosim poraď. Objednala som tú cagu a mám ju doma. Zajtra chcem začať,,liecbu" . V návode píše postup užívania.. ze to trvá 10 týždňov a sú tam rozpísané dni. Je tam rozpis na 33 dni, potom dva tyzdne pauza,... Ako rátam, tak rátam to nieje na 10 týždňov. Tak ako začať?

leameleg
13. dec 2023

@walentina7 ahoj ja som začala najprv 3kvp týždeň potom 5kvp

katpav
13. dec 2023

@zuzula507 dobry den a prosim vas to vam niekto poradit ze pri alergii na brezy sa nesmie hiba čaga? Lebo ja mam tiez travy , brezy a k tomu skoro vsetky druhy potravin 😁
Dakujem za odpoveď

walentina7
13. dec 2023

@katpav ano, pri alergii na brezu nesmies čagu. Píše to v pribalovom letáku.

zuzula507
14. dec 2023

@katpav pokial je alergia na brezu tak sa neodporúča

zuzula507
14. dec 2023

@katpav minuly rok aj mne vysla breza tak som neobjednavala tento rok mi uz breza nevysla tak uz mozem

walentina7
14. dec 2023

@leameleg beriem čagu niekolko dní, ale musim v sobotu si nasadiť antibiotiká na 5dni (kvôli jednému vysetreniu) mám čagu užívať dalej,alebo ked beriem antibiotika mala by som čagu vysadiť?

leameleg
15. dec 2023

@walentina7 ja som brala normalne

palikova
8. jan 2024

@zuzula507 Prosím Vás ja mám tiež túto čagu v kapsuliach a má taký zápach ako decht. Aj tie kvapky sú také?

leameleg
8. jan 2024

@palikova áno aj kvapky sú také. Sú v poriadku nemusíte sa obávat

zuzula507
8. jan 2024

@palikova ano aj kvapky

leameleg
8. jan 2024

@zuzula507 musia mať taký decht ... užívam ich dlhodobo a stále taky decht majú.. a to už mám 3 balenie kvp

zuzula507
8. jan 2024

@leameleg aj ja tak zacnem radsej predsa len brala som uz ju velmi davno..akurat zvazujem.ci kapsule alebo opat kvapky ..idem.si to este raz pozriet a ty vidis zmeny po uzivani ?

leameleg
9. jan 2024

@zuzula507 ja na cagu nedám dopustiť.. mne veľmi pomohla. Ja si ju nasadim znova ... nemohla som ju brat lebo som bola po porode ale už je načase sa k nej vrátiť..

micka1978
9. jan 2024

Ahojte,objednala som si čagu a mám k tomu aj nejaký extrakt z brezy,neviem či to mám užívať spolu alebo z nejakým odstupom, ďakujem

leameleg
10. jan 2024

@micka1978 ahoj ja som objednávala zo stránky cagasibirska.sk a mala som len čisto extrakt z cagy

micka1978
10. jan 2024

@leameleg ahoj,už som to zistila,najskôr sa nakvapka určeny počet kvapiek na lyžičku a potom sa to zapije teplou vodou, v ktorej je rozpustená lyžička čagy

jankap10
11. jan 2024

Ja mam alergiu na brezu a beriem cagu v kvapkách. Nič mi nie je. Alergia je na.pel a ten by caga nemala obsahovať . No aj tak sa pre istotu, počas brania, vyhybam konzumácii orechov, pretože majú podobné alergény a mohla by nastať skrizena reakcia.
Poslednú dobu sledujem, že dokonca nemám vobec upchaty nos, ráno keď vstanem, čo predtým som mala stále (alergia.na roztoče). Už som o čage čítala, že si poradila aj s alergiami, myslím ze na tom.nieco bude.

rawmamka
12. jan 2024

@jankap10 Ahoj, v akej konkrétnej forme čagu užívaš ? Poprosila by som ťa aj o info výrobcu, dávkovanie. Vopred ďakujem

jankap10
12. jan 2024

@rawmamka mám ju zo stránky cagasibirska.sk ,nájdeš aj na insta,a vo výbere je kopec pozitívnych recenzií od ľudí, určite si pozri.
Ja mám kvapky, najmenšie balenie, okolo 62eur. Pribalili mi k tomu pár prázdnych kapsúl. Spociatku keď som.zacinala brať kvapky som si len nakvapkala na trochu vody v lyzicke, potom keď som.sa dostala na vyšší počet kvapiek, je lepšie si nakvapkat do kapsuly a tak užiť. Veľmi smrdí..ale pomáha.

jankap10
12. jan 2024