Canesten verzus Lactofeel

nicolle12345
2. feb 2016

Ahojte 😊 potrebujem radu 😊 den pred menstruaciou ma zacala neprijemne svrbiet vagina...pocas menstruacie ma bolelo slabsie aj vnutri...neviem ci z menstruacie áebo coho...kupila som si lactofeel mam pocit ze "vnutri" som v pohode svrbia ma len pysky ohanbia...lactofeel asi na to nepomoze ledze sa dava dovnutra...kupila som si reto aj canesten krem...chcem vediet ci liecbu mozem kombinovat obomi ledze jeden sa natiera zvonku druhy sa dava dovnutra...samozrejme isty casovy odstup tomu dam alebo mam pouzivat len jeden a ktory...ak sa toho nedotykam nesvrbi to ziadne vyrazky ani bolesti nemam iba ak sa pri toalete utieram zacne to svrbiet...nazory? 😊 dakujem vsetkym vopred 😚

rheuska
2. feb 2016

Kazdopadne gynekolog. Hlavne ak kvasinkova infekcia nepresla po menzese. Vaginalne capiky a canesten sa kombinovat mozu. Chran sa pripohlavnom styku kondomom (aj ked latex zhorsuje svrbenie), aby si sa nenakazovala spatne od partnera (jemu sa to neprejavuje). Kazdopadne gynekolog potrebuje vediet ci ide o kvasinky, alebo sa tam priplietli aj ine bakterie. Vacsinou torozlisuju podla konzistencie a farby. Dokonca teraz mas aj tabletku jednu vezmes a mas pokoj. Len to nezanedbaj. Ak mas zle odobie (myslim imunitu) tak sa to moze tahat neskutocne dlho a vracat a vracat a vracat.

limetka69
2. feb 2016

Myslim, ze mozes kombinovat, mna ked chyti svrbenie capem vsetko co mi pride pod ruky.... A zijem. Velmi dobra mas je imazol na to. Je riadne tuha, biela, cize ju potom treba zmyt, ale zaberie super.... 🙂
@nicolle12345