Celodenná bolesť hlavy

fronculka
28. máj 2014

Ahojte, už nevládzem vkuse od rána do večera ma bolí hlava. Necítim sa byť nevyspata ani nič mi nechýba. Možno je to z kojenia lenže nevládzem potom ku malemu. Paralen mi nepomáha čo ma trosku osvieži? Pijem vodu vetra vkuse a nič :(

ushuaia
28. máj 2014

@fronculka mozes mat migrenu...?...dostavi sa zvycajne zo stresu ci velkej unavy...sice faktorov je viac...ale aj tieto mozu byt spustacom...

fronculka
autor
28. máj 2014

@ushuaia Fuha netuším čo by mi pomohlo okrem tabletiek hučí mi v hlave tak ze sa to nedá vydržať

ushuaia
28. máj 2014

@fronculka u mna bol spustacom migreny stres...ale ja som mavala stavy, ze som nezniesla svetlo ani hluk - typicke pri zachvate migreny, nemohla som nic pit a to uz nevravim o jedle, iba ma davilo a napinalo na zvracanie...katastrofa...casto som koncila na pohotovosti na infuziach, lebo som bola tak zoslabnuta ze som nevladala existovat...inak mne na migrenu zabera jedine ,,Imigran,, liek je lekarsky predpis jeho hl. zlozka je sumatriptan...mala som jedine stastie ze v zahranici som ho mohla kupit bez predpisu..., inak bola som aj u neurologa - nic nenasli, teraz som nemala migrenu uz pomaly 2 roky... 🙂 Inak tu bolest mozes mat kludne z vycerpanosti...

gora8
28. máj 2014

@fronculka ahoj, a ako presne ta hlava boll? Je to vnutorna pulzujuca bolest alebo tlakova zvierajuca ako keby na povrchu hlavy?

ushuaia
28. máj 2014

@gora8 inak tiez dobry postreh...akeho charakteru je bolest...

gora8
28. máj 2014

@ushuaia ja som mala problemy s bolestou hlavy rok a pol☹ bola som aj na magnetickej rezonancii, mala som nalez na krcnej chrbtici. Vyskusala som vsetko mozne, lieky, homeopatiu, rehabilitacie, akupunkturu, kranisoakralnu terapiu, ale nic mi nepomahalo, bolesti som mala takmer vkuse. Dokonca mi neurologicka dala antidepresiva, ktore som uzivala pol roka, ale ani tie nezabrali... Proste peklo... Pomohla mi az totalna duchovna a psychicka ocista, taky reset🙂

gora8
28. máj 2014

@fronculka dufam, ze som ta moc nevystrasila, chcela som len napisat ake problemy moze sposobit dlhodoby stres a unava. Ak ti bolest neustupuje a nezaberaju lieky proti bolesti, odporucam ti navstivit neurologa. Drzim palce!

ushuaia
28. máj 2014

@gora8 inak mat bolest hlavy nieje nic prijemne... 😒 , ja som mavala desne pulzujucu bolest nad spankovou kostou smerom k ,,celu,, vacsinou na lavej strane a vid hore v prispevku priebeh...u mna to bol najma stres...potom som zmenila zamestnanie a najma som si ,,upratala,, v osobnom zivote a vid 2 roky nic...,inak absolutny suhlas psychika ma velky vplyv na zdravie celkovo...

zuzkaanicka
28. máj 2014

@fronculka nemas problemy so zrakom? ... aj z toho moze boliet hlava.

gora8
28. máj 2014

@ushuaia veru, ked boli hlava , to je ako keby bolel cely clovek😉 super, ze si to tak dobre zvladla a vyhrala nad tou hnusobou bolestou.

ajkapajka1
29. máj 2014

@fronculka
Ak by ti neurolog nepomohol, tak skus vyskusat jedno centrum bioregulacnej mediciny v KE. Pracuju tam lekari, ktori sa specializuju na celostnu medicinu. Robia take specialne vysetrenia celeho tela, stoji to 15€. No a na zaklade zisteneho ti vedia dat aj liecbu.
Ak by si chcela, potom ti poslem adresu, cislo,kde ich najdes

monika11m
29. máj 2014

ja som mala migreny z HAK prestala som brat v novembri a odvtedy ma hlava nebolela . ale nikdy mi nic ine nepomohlo len tabletka citala som vselico a vyskusala som ale len liekmi sa to dalo ukoncit!

chavierka
29. máj 2014

ja mavam aj 48 hodinove bolesti hlavy,aj vo dne sj v noci,prechadzaju mi do migren.niekedy ma boli aj tri dni.tento stav mavam kazdy mesiac,ked cakam menzes.uzivala som hak,myslela som,ze z toho.hak mam rok vysadenu a nepomohlo mi.bolesti celodenne mam kazdy mesiac.bude to mozno hormonalne..tableta na bolest hlavy mi ziadna nezabera.tak som objednana k neurologicke,ale az koncom juna,dlha cakacia doba...tajze dovtedy budem trpiet dalej...drzim ti palce

roxana280
29. máj 2014

Podla mna je to aj vycerpania, chybajuce vitaminy, skus si kupit Acutil - vytazky z Ginko + vitaminy, mne to teda pomaha uz jem stvrte balenie kazdy den jednu tabletku rano, volnopredajne v lekarni, vyliecilo mi to neviem ako aj chudokrvnost

marse
29. máj 2014

ja som tiez trpela bolestami hlavy, aj po lekaroch som chodila, lebo to uz bol des, ale nakoniec sa pričina zistila , mozno sa budete smiat, ale dr. mi poradila ostrihat sa, dala som si svoje dlhe huste vlasy ostrihat na kratko a bolo po probleme, jednoducho to bola pre moju hlavu zataž..

magdalenkami
29. máj 2014

krcna chrbtica-masaz

prasiatko30
29. máj 2014

@fronculka pokial mas taketo dlhodobe bolesti hlavy tak by som asi nevahala a navstivila neurologa aby ta poriadne vysetril a stanovil riadnu diagnozu - tak ako vo vsetkom to co jednemu cloveku pomoze nemusi pomoct tebe. a najprv by si mala byt na istom ze bolesti hlavy nesposobuje nieco horsie ako len stres alebo zla zivotosprava.

veronicka1901
29. máj 2014

Ja tiez trpim bolestami hlavy, az takého mikrenozneho charakteru. Bola som 2x na masazi chrbta a sije a napocudovanie, je mi ovela lepsie. Takze asi to moze byt aj od chrbtice. Ale ako pisu baby, radsej zajdi na vysterenie, ak mas drobca pri kom nechat.

map0007
29. máj 2014

@ushuaia ahojky 🙂skúste magnezium alebo magne-b6.Je dobré ak pijete 🙂 dúfam že aspoň 2litre denne a stravujete sa normálne.Ja osobne som mala strašne bolesti hlavy ak s toho že som malo jedla a k tomu som aj priberala.Teraz ak jedávam pravidelne sa to upravilo a ak mám bolesť hlavy od krčnej chrbtice tak si dám magnezium a zaberie mi lepšie ako paralen.🙂

ushuaia
29. máj 2014

@map0007 ahoj, hej viem aj magnezko pomaha...inak ,,normalne,, bolesti hlavy nemavam...co som spomenula ohladom mna ,mne prosto zacali migreny zo stresu+nocne sluzby do toho+problemy vo vztahu, schudla som do podoby kostry...hroza...a naozaj po upratani si najma v osobnom zivote (ked som odstranila primarny problem), vsetko sa zacalo dostavat do normalu, mo zivot a aj strava...dnes som stastna mama a najma stastna v osobnom zivote...cize zase sa dostavam k psychickej pohode... 🙂, a u mna naozaj zabral len Imigran (analgetika typu paralen, ci ibalgin u mna nezabrali)...mavala som desne migrenozne zachvaty...nikomu neprajem

map0007
29. máj 2014

@ushuaia som rada že je vám lepšie.Prajem Vám len a len dobre časi,aby ste boli silná🙂 a už lenšťastná a zdravá v kruhu svojich najbližších🙂

ushuaia
29. máj 2014

@map0007 juj zelam Vam uplne to iste... 🙂 , inak aj kratka pozitivna sprava vie cloveka potesit najma tu na MK...

map0007
29. máj 2014

@ushuaia Kujem🙂to máte veru pravdu🙂

lencika
31. máj 2014

mna ked bolela hlava tak som si myslela ze mam nieco s tlakom ale som tomu nevenovala pozornost a nakoniec som isla k ocnemu a mala som nizky ocny tlak netreba to urcite podcenovat

huginko02
5. jan 2021

@gora8 Dobry den.Ja mam bolesti vkuse 2 mesiace...prosim Vas...co bola vo vasom pripade duchovna a psychicka ocista???? Nic mi nezabera...uz aj AD mi dali....som zufala,vsetko v poriadku a strasne bolesti...palenie hlavy,bolest...horor..Dakujem za odpoved vopred.Lucia

veronika1827
2. dec 2023

@huginko02 ja som teraz na tom rovnako, uz 2 mesiace dennodenna bolest v zadnej casti az po bokoch k usiam… uz sim z toho na prasky… lieky od boesti vobec nepomahaju…tiez mi uz dali aj AD…. Ale nevidim rozdiel. CT som mala v poriadku a aj krv, tlak mavam normalny alebo nizsi… je pravda, ze som taky stresovy typ a s muzom to nie je bohvieco…. Nikdy v zivote som to takto nemala…. Dakujem velmi pekne

huginko02
6. dec 2023

@veronika1827 Zrejme to nie je nič važne.Nebojte sa🙂Psychika je zaklad.Ja tiež som velmi citliva,vo vnutri,navonok sa nezdam.Ak mate AD,je potrebne počkat,kym zaberu.Mne zabrala Lyrica od neurologa..ale AD beriem kvoli uzkostiam 🙂..vysadila som,ale už nebudem..lebo sa to vratilo.Cas to chce.

veronika1827
7. dec 2023

@huginko02 dakujem pekne. Drzte sa aj Vy 🤗

huginko02
7. dec 2023

@veronika1827 Dakujem.Nebojte prejde to.Verte mi.Psychika a zvlast v tomto obdobi.